כך תהפכו יותר פניות לעסקאות!
מערכת הCRM המתקדמת ביותר לניהול הפניות, הפרסום והמכירות

מאת: גל וובר

לפעמים ההבדל בין הצלחה עסקית זניחה להצלחה עסקית משמעותית טמון בייעול תהליכי השיווק והמכירה. Fix Digital CRM – המערכת החדשנית לניהול קשרי לקוחות ולניהול תהליכי המכירה מאפשרת לעסקים וחברות להגיע למקסימום יעילות, באופן פשוט וידידותי, לשפר את התוצאות ולמקסם את הרווחים.

המלצות על מערכת CRM

מרבית העסקים כיום פעילים בשיווק דיגיטלי ברחבי האינטרנט, כאשר חלק מרכזי מהתקציב מופנה למטרת איסוף פרטי לקוחות פוטנציאליים – מה שנוהגים לכנות – לידים.
לידים של מתעניינים בשירות או במוצר הם מצרך יקר ערך עבור כל עסק, גם בגלל הכסף שעלה להשיג אותם במסגרת הפרסום הממומן בפלטפורמות כמו פייסבוק, אאוטבריין, טיקטוק וגוגל, וגם בגלל הפוטנציאל שלהם להוביל לעסקאות רווחיות. מסיבה זאת חשוב שכל ליד שמגיע לעסק יטופל כהלכה – ייקלט היטב, ימוין נכון ויופנה ביעילות לנציג מכירות זמין שיידע להמיר אותו לפגישה או לעסקה.
אבל בלא מעט עסקים ישנה תופעה שחלק גדול מהלידים לא מטופל כראוי. זה קורה בין היתר בגלל שמשהו בסנכרון בין המערכות שקולטות את הלידים ובין אנשי המכירות לא עובד כהלכה, מה שגורם ללידים אלו ליפול בין הכיסאות ולרדת לטמיון תוך בזבוז אדיר של משאבים וכסף.
מקרה לדוגמה: ירון מקבל בממוצע 100 לידים בשבוע. עשרים מהם הוא עוד לא תפס בטלפון, חמישה ביקשו ממנו לחזור אליהם במועד אחר, עשרה היו צריכים חומר נוסף כדי לקבל החלטה ועוד שמונה רצו לקבוע פגישה אבל לא ידעו בדיוק מתי הם יכולים, אז ביקשו שיחזרו אליהם במועד אחר לתיאום. אם כל הסטטוסים של הפניות לא יירשמו במערכת ממוחשבת ולא יישלחו תזכורות מתי צריך להתקשר לכל פונה להמשך טיפול, ירון שממשיך לקבל פניות ילך לאיבוד בין כל הלידים מהימים האחרונים, פונים לא יקבלו את השיחה שהם מחכים לה ובסיכוי גבוה יוותרו על הרכישה או יפנו לספק אחר.

מערכת Fix Digital CRM - לניהול הפניות מהקליטה עד העסקה

הדרך הכי טובה להימנע מבעיות כאלה, היא שימוש במערכת CRM חכמה המיועדת לניהול הפניות, הפרסום והמכירות. מערכת Fix Digital CRM הפכה בעסקים וחברות רבות לכלי מרכזי לניהול מקצועי של השיווק והמכירות. מערכת כזאת יכולה באופן אוטומטי להפנות לידים מכל מקור הגעה (מודעת חיפוש בגוגל, כתבת תוכן, מודעת פייסבוק/אינסטגרם וכד’) לנציג המכירות המתאים ביותר, ליידע את אותו נציג מאיזה מקור הגיע הליד ומה המסר שראה הפונה, כדי שיוכל לחזור לפונה במהירות האפשרית עם תסריט שיחה ממוקד.

מעבר לייעול תהליכי המכירה, קיימות במערכות האלה אוטומציות חכמות המאפשרות לתקשר עם לקוח בצורה קלה ויעילה, משליחת וואטסאפ דרך קביעת פגישות ביומן ועד לשליחת מיילים מתוזמנים. תהליכים אוטומטיים כאלה כמעט לא משאירים מקום לטעויות, אי הבנות ומצבים בהן לקוח נופל בין הכיסאות ומשדרים ללקוח הפוטנציאלי שמדובר בחברה מקצועית ומסודרת שלוקחת אותו ברצינות. בדרך זו טבעי שהרבה יותר פניות יהפכו תוך זמן קצר לעסקאות.

לדעת לנצל את תקציב השיווק בצורה יעילה

בנוסף לייעול תקשורת המכירה מול הפונים והלקוחות, מערכת CRM נכונה מעניקה כלים סטטיסטיים לניתוח הפעילות השיווקית. מערכת Fix Digital CRM כוללת ממשק בעברית של דשבורדים וגרפים המציגים בכל רגע נתון מה סטטוס הטיפול בלקוחות, את נתוני החשיפה והאינטראקציות בפרסום מכל אפיק ועוד. המערכת מאפשרת בלחיצת כפתור לדעת מאיזה ערוץ מכירה הגיעו מירב הלידים ומאיזה ערוץ הגיעו יותר לידים שהפכו לעסקאות, וכך לבצע אופטימיזציה של השיווק בכל רגע נתון.
”בעלי עסקים מעידים על עלייה ב-50% ויותר בכמות הפגישות והעסקאות שלהם וללא צורך בעלייה של תקציב הפרסום מאז החלו להשתמש במערכת,” אומר אסף עמירה מנכ”ל פיקס דיגיטל. ”זה לא מפתיע כשלוקחים בחשבון את היכולת של המערכת לזהות את אפיקי הפרסום המניבים, לנתב אליהם את מירב תקציב הפרסום וכמובן לנהל ביעילות את הלידים שמגיעים מהם.”

סינרגיה בין מחלקת השיווק ומחלקת המכירות

בעצם ניתן להגיד שמערכת ה-CRM יוצרת תיאום תמידי בין מחלקת השיווק למחלקת המכירות. מצד אחד איש המכירות יכול לראות מה המסר במודעה שהביאה את הליד, כדי שיוכל לדייק את אופן המכירה שלו. מהצד השני, איש השיווק יכול לקבל מאיש המכירות דרך המערכת את נתוני הפגישות והעסקאות ולדעת מה המסרים ואפיקי הפרסום המניבים ביותר. כך נוצר היזון חוזר בין שתי המחלקות לתהליך שיווק ומכירות משולב ומנצח, מה שמעלה את ההכנסות באופן מיידי.

מערכת CRM מותאמת לעסק

לעוד מידע על FixDigital CRM
שלחו את פרטיכם
ונציג ישמח לחזור אליכם בהקדם

לעוד מידע על
FixDigital CRM
שלחו את פרטיכם
ונציג ישמח לחזור אליכם בהקדם

Skip to content