לוגו חדש סמל שקוף

חיפוש שותף ברשימת השותפים של FixDigital

מערכת המתקדמת לניהול מכירות ולקוחות מגיעה עד אליך, מבלי שתצטרך להשקיע בפיתוח, בתכנות ובהתאמה אישית לצרכי העסק שלך. השותפים שלנו לוקחים על עצמם את האחריות ומספקים לך את Fix Digital CRM ונמצאים שם עבורך כדי להתאים, להטמיע ולתת תמיכה לאורך כל הדרך. לך נותר רק לבחור את השותף הנכון עבורך כדי שתהליך ההטמעה יאפשר לך להמשיך להתמקד ולהגדיל את העסק שלך.

השותפים של מערכת פיקס דיגיטל מציעים לך

דף נחיתה לניהול לידים

שירותי ענן ותשתיות

השותפים של FIX Digital CRM יוצרים ומתפעלים עבורך את כל מערך האחסון והתשתיות של המערכת ומספקים את כל התמיכה הדרושה כדי לשמור את הנתונים ולעבוד באופן שוטף.

חיבורים ואוטומציות

ייעוץ, התאמה והטמעה

מחיבור למערכות חיצוניות ואינטגרציה ועד להרחבות ותוספות – שותפינו מתמחים בייעוץ, התאמה אישית ומקצועית והטמעה של מערכת ה-CRM שלנו. כך, המערכת תשרת אותך ואת העובדים שלך בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר ותייצר עבורך תהליכי עבודה יעילים שמספקים תוצאות.

ניהול פעילות הדיגיטל

תמיכה טכנית

לא תצטרך צוות תמיכה, לא תצטרך מתכנת מבית או איש מחשבים. השותפים שלנו בתחום התמיכה הטכנית מעניקים מענה לכל שאלה, צורך או אתגר בדרך.

שדרוגים ותוספות

שותפינו מתעדכנים בצורה שוטפת בפיתוחים חדשים ומסתכלים קדימה עבורך וכך מחברים בין המערכת המתקדמת של Fix Digital CRM הקיימת אצלך לשדרוגים, תוספות וכלים נוספים, בתהליכים המסייעים לקידום שלך, של לקוחותיך ושל תהליכי המכירה.

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content