לוגו חדש סמל שקוף
כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק
מספרים וירטואליים

מחלקה דיגיטלית

מערכת לסגירת מעגל הקמפיינים, השיווק והמכירות

לנהל את כל פעילויות הדיגיטל תחת מערכת אחת

ישנן לא מעט חברות המתמחות בבניית דפי נחיתה, חברת פיקס דיגיטל יצרה את הפלטפורמה המדויקת עבור עסקים אלו, תוך שימוש בכלים ופיצ’רים שהופכים את דף הנחיתה לכלי שימושי בניהול לידים.

קידום באמצעות קמפיינים בגוגל ובפייסבוק מאפשר לעסקים להופיע בפני לקוחות רלוונטיים, אם כתוצאה מנוכחות בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל ואם בפיד של פייסבוק.

לקוחות הם המשאב היקר ביותר לכל עסק, גם הלקוחות הקיימים וגם הפוטנציאליים. אם בעבר הקשר עם הלקוחות היה במפגש פנים מול פנים, כיום הוא בעיקר דיגיטלי, כאשר הוא מסתמך על פתרונות מתקדמים למעקב אחר הלקוחות. 

לקוחות הם – ככל הנראה – המשאב היקר ביותר שיש לכל עסק, בכל תחום עיסוק. ובעוד שבעבר התהליכים השונים מולם התבססו על היכרות אישית, כיום מרבית האינטראקציה מול קהל הלקוחות מתרחשת באופן דיגיטלי.

מערכת CRM הנה מערכת לניהול קשרי לקוחות, המאגדת כלי הניהול עסקיים ממוחשבים – תוך הצגת תמונה עדכנית של פעילות הקמפיינים השונים והתהליכים המתנהלים מול הלקוחות.

מערכות טכנולוגיה מתקדמות מסייעות למיקסום תהליכי מכירה ושמירת קשר עם לקוחות פוטנציאלים לרבות פעולות הקשורות בניהול לידים, הקמת אוטומציות ועוד..

Fix Digital CRM מאפשרת ללקוחותיה לצפות בנתוני פניות וקמפיינים, להסיק מסקנות ולבצע פעולות אופטימיזציה בהתאם. ולמקד את הפעילות השיווקית ותקציבי הפרסום בזמן קצר. וזאת ע”י דאשבורדים ייחודיים ומערכת CRM חכמה.

עסק שהלקוחות שלו אינם מנוהלים ביעילות הוא עסק שמפסיק כסף, אין בכך כל ספק. כאשר אנחנו כבעלי עסקים ומנהלים בארגונים לא יודעים מה קרה עם הלקוחות שניסו ליצור קשר עם העסק

אופטימיזציה לקמפיינים הינו תהליך בו מנתחים את נתוני הקמפיין, ובהתאם לכך מבצעים שיפורים במטרה להפיק ממנו מקסימום תוצאות במינימום עלויות

לא מעט ארגונים ועסקים מחפשים אחר דרכים לייעל ולשפר את תהליכי המעקב שלהם אחר לקוחות והאינטראקציה עמם ורבים מהם לא מכירים באפשרויות הדיגיטליות העומדות לרשותם.

crm-3.png

דוחות למנהלי דיגיטל

שימור לקוחות בעזרת CRM

ממשק לסגירת מעגל הפרסום מול המכירות

לנהל את כל פעילויות הדיגיטל תחת מערכת אחת

דף נחיתה לניהול לידים

בניית דפי נחיתה

nlp.png

חיבור נכסים דיגיטליים קיימים

ניהול פעילות הדיגיטל

ממשק התראות לקמפיינים

מערכת ניהול לידים

ממשק לקליטת הפניות והשיחות טלפון

crm-2.png

מערכת CRM לניהול הפניות ע"י הלקוחות

crm-3.png

דוחות למנהלי דיגיטל

automation.png

אוטומציות והתממשקויות חכמות

שימור לקוחות בעזרת CRM

ממשק לסגירת מעגל הפרסום מול המכירות

קרא עוד אודות ניהול מחלקה דיגיטלית

ניהול מחלקה דיגיטלית הוא אתגר מורכב שכולל אינספור משימות בכל יום: יצירת קמפיין חדש בפייסבוק, בניית דפי נחיתה ייעודיים, מדידת הביצועים של הפרסום בגוגל אדוורדס, חישוב העלות של כל שיחת טלפון שמתקבלת על בסיס פרסום באינסטגרם ועוד ועוד. הניהול כולל גם קבלת החלטות רבות, ובהן למשל איך לחלק את תקציב השיווק של כל לקוח בין הערוצים האפשריים, או האם להמשיך קמפיין מסוים או לעצור אותו. 
איך מבצעים את כל המטלות, כמובן בהצטיינות, ומבטיחים החלטות אופטימליות ומקסימום גידול בהכנסות לכל לקוח? עם מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית.

מדוע חשוב לנהל את כל הדיגיטל בממשק אחד?

הכמויות העצומות של המידע הרלוונטי לצורך ניהול מחלקה דיגיטלית מחייבות פתרונות יעילים – כאלה שמאפשרים לצפות במקום אחד בכל הנתונים הרלוונטיים כשהם מרוכזים ומוצגים באופן ברור. 
בהתאם מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית שכוללת ממשק משתמש נוח היא נכס של ממש. במערכת כזו מוצגים כל הנתונים העדכניים, ולכן מקבלי ההחלטות יכולים להבין – בזמן קצר מאוד ובאופן המדויק ביותר שיש – מהם הביצועים של כל קמפיין וקמפיין.
בנוסף ניתן בזכות מערכת כזו גם לבצע ניהול לידים יעיל כך שאף פנייה לא תיפול בין הכסאות ובאופן כללי להפיק מקסימום תועלת מההשקעה בשיווק הדיגיטלי.

ניהול מחלקה דיגיטלית, קמפיינים, שיווק ומכירות, במערכת פיקס דיגיטל

מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית של פיקס דיגיטל כוללת את כל המרכיבים הדרושים כדי להבטיח תוצאות מיטביות לכל הקמפיינים בכל ערוצי השיווק, עבור כל סוגי הלקוחות. המערכת מספקת מענה להיבטים השונים של מעגל השיווק והמכירות, משלב ההקמה של קמפיין אפקטיבי ועד להשלמת עוד עסקה. 


בפרט תוכלו בעזרת המערכת לבנות אתרים ודפי נחיתה מרשימים בזמן קצר מאוד, לחבר את כל הנכסים הדיגיטליים הקיימים לממשק אחד שיציג את כל הנתונים החשובים לגביהם (לצורך ניהול לידים ופעולות נוספות), לקבל התראות מידיות עבור התרחשויות שהגדרתם (למשל שיחה שלא נענתה), ליצור אוטומציות שמייעלות את ההתנהלות מול הלקוחות (למשל מייל עם מידע מקיף אודות מוצר מסוים), להפיק את כל הדוחות הרלוונטיים עבור ניהול מחלקה דיגיטלית, לבצע אופטימיזציה לקמפיינים השונים כך שכל שקל שמושקע בכל אפיק פרסום יניב מקסימום תמורה ומקסימום פניות, לקבל בלחיצת כפתור את חישוב העלות של כל פגישה וכל עסקה, ועוד. 


עוד כדאי לדעת שמערכת הניהול המקיפה משדרגת לא “רק” את איכות הניהול של הנכסים הדיגיטליים והשיווק, אלא גם את ההתנהלות בתוך המחלקה – בזכות האינטראקציות היעילות בין הגורמים השונים שמופקדים על ביצוע כל פעולה והעברת המידע הנחוץ לכל עובד ועובדת באופן מידי ומלא.

היתרונות של מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית של פיקס דיגיטל

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content