פיקס דיגיטל CRM
ניהול באמצעות טכנולוגיה

כך שבזמן קצר של כ-20 דקות כל עובד בארגון מצליח לתפעל אותו. והחשוב מכל ש- FixDigital CRM, מייצר התראות אוטומטיות שכל הזמן מניעות את העובד לפעולה כדי שלא יפלו משימות בין הכיסאות.

בנוסף, ניתן לראות מחיר עלות פניה, מחיר עלות פגישה ומחיר עלות עסקה.

הכל אודות מערכת CRM

לקוחות – גם אלה הקיימים וגם אלה הפוטנציאליים – הם משאב יקר ערך במיוחד עבור כל עסק בכל תחום פעילות. בעבר הקשר עם הלקוחות התבסס על היכרות אישית של בעל העסק עם האנשים שנכנסו לחנות שלו. בעידן הדיגיטלי נדרש כמובן פתרון אחר, גם בגלל המספר הרב של הפניות לעסק וגם בגלל שהן מגיעות משלל מקומות במרחב האינטרנטי (אתר, רשתות חברתיות, מודעות ועוד). הפתרון הנכון הוא מערכת CRM – ראשי תיבות של הביטוי Customer relationship management, ובעברית: ניהול קשרי לקוחות.

למה כדאי לכל חברה להחזיק מערכת CRM, רצוי בעברית?

מערכות CRM מהוות גם מערכות ניהול לקוחות קיימים וגם מערכות ניהול לידים. בזכות הממשק אף פנייה לעסק לא מתפספסת (כולל למשל תצוגה ספציפית של שיחות שלא נענו), ניתן לבצע מעקב יעיל אחרי התפתחות הקשר עם כל לקוח פוטנציאלי (משלב הפנייה דרך שלב הפגישה אם נדרשת כזו ועד להשלמת העסקה), לכל עובד בעסק שמבצע אינטראקציות עם לקוחות יש גישה לכל המידע הנחוץ לו, וההתנהלות באופן כללי מתבצעת במינימום זמן (משאב יקר ערך נוסף בימינו).

באופן טבעי האופציה של מערכת CRM בעברית מומלצת במיוחד, לשם הנוחות. מערכת ניהול לידים ולקוחות מבטיחה מיצוי מלא של כל קמפיין פרסומי ושל ההשקעה בנוכחות הדיגיטלית באופן כללי, והתוצאה: יחס עלות תועלת אופטימלי להשקעה בשיווק – ומקסימום רווחיות לעסק.

מערכת CRM מומלצת

מערכות CRM מומלצות הן כאלה שמספקות מקסימום מידע – במקסימום נוחות וידידותיות למשתמשים השונים. מערכת ניהול לקוחות ולידים איכותית תציג למשל את מספר הפניות לאורך תקופה מסוימת מכל ערוץ שיווק רלוונטי עבורכם (אתר, יוטיוב, פייסבוק, דפי נחיתה, אינסטגרם, טאבולה) וגם תבצע השוואות ביניהם כדי שתוכלו לדעת איפה הכסף שלכם מניב מקסימום תועלת.

מערכת CRM חכמה כמו זו של פיקס דיגיטל יודעת גם לבצע פילוחים נוספים, ובהם למשל לפי קהלי יעד, לפי מילות מפתח ועוד.

עוד מרכיב חשוב של מערכת ניהול לידים הוא המעקב הנוח אחרי כל פנייה. בין השאר תוכלו לסמן במהירות את אלה הלא רלוונטיות (עקב חוסר תקציב, חוסר התאמה וכו’) כדי שלא יגזלו זמן יקר ויאפשרו לכם להתמקד באלה הכן רלוונטיות, לקבוע פגישות וליידע את אנשי המכירות המתאימים, לשלוח מיילים מובנים (עם מידע נוסף אודות שירות או מוצר, עם הצעת מחיר), לקבל רשימות של לקוחות לפי מצב הטיפול בפנייה שלהם, ועוד.

הדגש המהותי השני הוא כאמור נוחות. לפיקס דיגיטל מערכת CRM בעברית, דבר שהופך את השימוש בממשק לפשוט ואינטואיטיבי. מרכיב נוסף שכדאי להכיר הוא האפשרות לבחור את העמודות החשובות מבחינתכם בטבלה שמסכמת את הפניות השונות, וישנם עוד פיצ’רים שהופכים את הממשק שלנו למערכת CRM מומלצת ורבת תועלת במיוחד.

מוצרי המערכת:

מערכת CRM כוללת מודולים שונים לניהול הפניות לעסק כולל ניהול לידים, ניהול הלקוחות וניהול הפרסום, מדובר בכמויות גדולות מאוד של נתונים ולכן אחד המפתחות העיקריים של מערכת איכותית באמת הוא נוחות השימוש בה.

הסיבות העיקריות להעדפת מערכת CRM בעברית: כשהממשק מתנהל בעברית, כל עובד ומוצא את מה שצריך במינימום זמן. בנוסף, כשכל האינפורמציה היא בשפה שבה אנחנו רגילים להתנהל, מובטחת הפקת מלוא הרווחים האפשריים ממנה.

מערכת CRM מומלצת הינה מערכת שיודעת לבדוק מה עשה הכסף שלכם בפייסבוק, מה הוא עושה באינסטגרם ועד כמה משתלמת ההשקעה ביוטיוב – ולהשוות בין כל אלה.

בעזרת מערכת לידים ניתן להבטיח מיצוי מלא של הפוטנציאל של כל פנייה וגם תובנות נכונות לגבי אסטרטגיית הפרסום בדיגיטל, ומתוך כך השגת יותר לידים גם בתקציב נמוך יותר.

פיקס דיגיטל הינה תוכנת CRM חכמה המשמשת לניהול ומעקב אחר תהליכי מכירה לרבות ניהול לידים וניתוח נתוני קמפיינים ופניות. ממשק קל ונוח המציג את כל המידע הנחוץ לביצוע תהליך הפולו-אפ בצורה חכמה ויעילה

כאשר בוחרים מערכת CRM אחד הדברים החשובים הינו התאמת המערכת לאופי ולצרכים של הארגון. לכן, בבואנו לבחור מערכת CRM, אחד התהליכים החשובים ביותר הינו אפיון מערכת התואמת את צרכיו המגוונים של הארגון בהווה ובעתיד

פיקס דיגיטל הינה מערכת CRM חכמה לניהול לידים בצורה המהירה ביותר והאוטומטית ביותר ואף ניתן לנתח את הפניות לעומקם ,על ידי כך להסיק מסקנות ולבצע אופטימיזציות לערוצי השיווק

שימור לקוחות הוא למעשה תהליך בו אתה שומר על לקוח לתקופה ארוכה על מנת לייצר ממנו הכנסות נוספות. הדרך הנכונה לעשות זאת היא באמצעות שמירה על קשר רציף עם הלקוח בו אתה מעניק לו ערך מוסף

שיפור יחסי ההמרה והגדלת מחזור המכירות אינם תלויים בגורם או תהליך אחד בלבד’ אין זה מספיק להיות איש מכירות טוב על מנת להשיג את המטרה ולכן חשוב לבנות אסטרטגיה שיווקית מכוונת מטרה – הגדלת יחסי המרה.

פיקס דיגיטל הינה מערכת CRM חכמה מתקדמת עם ממשק קל ונוח לתפעול בשפה העברית המציעה ללקוחותיה מבחר אפשרויות החל מניהול הפרסום הדיגיטלי ועד לניהול חכם של לידים וקשרי לקוחות והכל במערכת אחת.

עבור לא מעט אנשי עסקים תוכנת CRM מהווה את לב ליבו של תפעול הארגון או החברה שלהם. ועדיין כדאי להגדיר מהו CRM

ניהול קשרי לקוחות (CRM) הוא השילוב של ניסיון מעשי, אסטרטגיות וטכנולוגיות בהם עסקים משמשים לניהול וניתוח של פעולות ונתונים הקשורים ללקוחותיהן לאורך המחזור העסקי שלהם.

בבואכם לבחור מערכת CRM, חשוב לזכור כי הבסיס לבחירתכם הינו מתן מענה מקיף לצרכי הארגון, כאשר השאלה הנשאלת היא עד כמה מערכת ה CRM משרתת את החברה ועונה על צרכיה השונים

ההצלחה העסקית תלויה בגורמים רבים החל מאופי השיווק ויצירת הקשר עם הלקוח, מערכות ניהול דטא וCRM בהם החברה משתמש וכמובן התוצאה הסופית, המכירות.

בעולם המודרני, הלקוח מתאפיין ביכולת קבלת החלטות מהירה מאוד, בייחוד הלקוחות הצעירים יותר הנקראים גם דור האינסטנט. למעשה, לקוחות אלו מאופיינים ביכולתם לזהות צורך ולספק לו מענה במהירות.

מערכת CRM הינה מערכת קשר לקוחות של חברות וארגונים, אשר אמורה לשמש את עובדי החברה בפעילות היומיומית. המשתמשים העיקריים במערכת זו הינם: אנשי ומנהלי מכירות, אנשי שיווק, שירות, תפעול, לוגיסטיקה והנהלת החברה.

 

תכונות נוספות:

יתרונות מערכת CRM בעברית של פיקס דיגיטל

מידע נוסף: מערכת CRM

מערכת מושלמת לקמפיינים

מערכת CRM לניהול קמפיינים ותהליכי פרסום בעסק באופן חכם

ניהול לקוחות עם CRM

ניהול לקוחות ותהליכים בעסק בעזרת מערכת CRM מקצועית

מה היא מערכת CRM

כל המידע על מערכת CRM לעסקים במטרה לשפר את ביצועי העסק

שאלות ותשובות פופולריות מערכת CRM

מערכת CRM מאפשרת לעסקים לנהל את מאגר המידע שברשותם בצורה חכמה ומבוקרת מאד. שימוש במערכת CRM מאפשר לארגונים, עסקים וחברות לבצע מעקב מהרגע הראשון של השארת הפרטים ועד לשלב שירות הלקוחות.

אסטרטגית CRM היא בעצם הדרך שבה הארגון עתיד להשתמש במערכת ה-CRM על מנת להגביר רווחים, לשפר תהליכי מכירה ולשפר את הפרודוקטיביות של העובדים בארגון.

החיבור למערכת ה- CRM הוא תהליך פשוט אשר מלווה באנשי מקצוע. אנו, בחברת fixdigital נשמח ללוות אתכם בתהליך הטמעת המערכת, נסביר על היתרונות והיכולות שלה ונספק את כל המידע הנדרש ושירות מלא.