לוגו חדש סמל שקוף

חשיבות ניהול הלקוחות במערכת CRM

מספרים וירטואליים

ניהול לקוחות עוזר להבטיח שכל נתוני הלקוחות נאספים ומאוחסנים במקום אחד, מה שמקל על הגישה והניתוח.

מערכות ניהול לידים מאפשרות לעסקים לעקוב אחר לידים מרגע כניסתם למערכת דרך המסע עד להפיכתם ללקוחות. דפי נחיתה נועדו לקבל את נתוני הלקוח כמו שם ופרטי התקשרו, בעוד שכרטיסי ביקור משמשים למעקב אחר פרטי קשר. דוחות ודשבורדים מספקים סקירה כללית של נתוני לקוחות ומסייעים לעסקים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם לקראת היעדים שלהם.

מערכת לניהול לקוחות משפרת את נתוני הלקוחות

מערכת CRM מספקת מאגר מרכזי לכל נתוני הלקוח, מה שמקל על אחסון, גישה וניהול של מידע לקוחות. היא מניעה תהליכים יעילים ועושה זאת על ידי אוטומציה של תהליכים כמו למשל עיבוד הזמנות ופניות לשירות לקוחות, מערכת CRM יכולה להפחית עומס ידני ולעזור לצוותים לעבוד בצורה יעילה יותר.

היא מעלה את המכירות בעסק. על ידי מתן תובנות בזמן אמת לגבי התנהגות הלקוחות, מערכת CRM יכולה לעזור לצוותי מכירות לזהות הזדמנויות חדשות ולהמיר לידים בצורה יעילה יותר. היא מעלה את רמת שירות הלקוחות. מערכת CRM יכולה לספק לצוותי שירות לקוחות את הכלים הדרושים להם.

כיצד עסקים יכולים להשתמש בניהול לקוחות כדי לשפר את שירות הלקוחות שלהם?

ניהול לקוחות יכול לשמש לשיפור שירות הלקוחות במגוון דרכים. עסקים יכולים להשתמש בניהול לקוחות כדי להבין טוב יותר את הלקוחות שלהם על ידי איסוף נתונים חשובים כגון היסטוריית רכישות, העדפות לקוחות ומשוב לקוחות. 

לאחר מכן ניתן להשתמש בנתונים אלו כדי להתאים שירותים ומוצרים כך שיענה טוב יותר על צרכי הלקוח שלהם. מעבר לכך, ניהול לקוחות יכול לשמש לאוטומציה של קמפיינים שיווקיים ותוכניות נאמנות, מה שמאפשר לעסקים לספק הצעות מותאמות אישית המותאמות לתחומי העניין של כל לקוח. 

לבסוף, ניהול לקוחות יכול לעזור לעסקים להגיב במהירות לפניות ותלונות לקוחות. בנוסף, ניתן לעקוב אחר אינטראקציות עם שירות לקוחות לשימוש עתידי.

כדי לאחסן ולאסוף נתוני לקוחות, חשוב להגדיר מערכת CRM.

ניתן לאסוף ולאחסן נתוני לקוחות במערכת CRM במגוון דרכים. עסקים יכולים להשתמש בסקרים, שאלונים, טפסי אינטרנט ואינטראקציות עם שירות לקוחות כדי לאסוף נתוני לקוחות. לאחר מכן ניתן לאחסן את הנתונים הללו במערכת ה-CRM ולארגן אותם בפרופילי לקוחות, המכילים מידע דמוגרפי, מידע ליצירת קשר, היסטוריית רכישות ונקודות נתונים אחרות. 

לאחר מכן ניתן להשתמש בנתונים אלה כדי להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות והעדפותיהם, ולאפשר לחברות לספק שיווק ממוקד יותר, הצעות מוצרים ושירות לקוחות.

מערכת ניהול לקוחות טובה מספקת לעסקים יתרונות עצומים. זה עוזר בארגון ומעקב טוב יותר אחר נתוני לקוחות, מפשט את התקשורת איתם, ואפילו מסייע במתן חוויות מותאמות אישית ללקוחות שיכולות לעזור להגביר את הנאמנות והמעורבות.

היתרונות הבולטים במערכת ניהול לקוחות טובה כוללים:

מעורבות מוגברת של לקוחות: מערכת ניהול לקוחות יכולה לעזור לעסקים להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות והעדפותיהם, ולאפשר להם ליצור חוויות מותאמות אישית יותר. זה עוזר לבנות נאמנות, אמון וקשרי לקוחות חזקים יותר.

תקשורת משופרת: מערכת ניהול לקוחות מספקת לעסקים דרך יעילה ויעילה לתקשורת עם הלקוחות. זה יכול גם להפוך תהליכים לאוטומטיים כמו שליחת מיילים שיווקיים והתראות, מה שמאפשר לעסקים לחסוך זמן ומשאבים.

תובנות לקוחות מקיפות: חברות משתמשות במערכות ניהול לקוחות כדי לקבל הבנה טובה יותר של הלקוחות שלהן, מה הם אוהבים, איך הם מתנהגים. זה עוזר להם לספק שירותים וחוויות מותאמים אישית.

בעידן הטכנולוגיה הזה, חברות רבות עשו שימוש במערכת CRM כדי לנהל טוב יותר את מערכות היחסים שלהן עם הלקוחות.

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content