לוגו חדש סמל שקוף

למה לעבוד עם שותף של Fix Digital?

מקצוענות, הכרות עם המערכת וניסיון טכנולוגי מהווים את המכנה המשותף של כלל השותפים שלנו. השותפים של פיקס דיגיטל נבחרים בקפידה על ידינו ומייצגים אותנו מול לקוחות רבים, תוך שהם מקבלים מאיתנו את הידע המקיף ביותר על המערכת והפונקציות שהיא מציעה.

השותפים שלנו מסייעים ללקוחות בכל קנה מידה, מסוכנויות דיגיטל קטנות ועד למשרדי פרסום, מעסקים קטנים המנהלים תהליכי מכירה עצמאיים ועד לחברות גדולות המנהלות עשרות ומאות תיקי לקוחות.

כל אחד מהשותפים שלנו נבחר בזכות המקצועיות, הרקע הטכנולוגי המקיף ותודעת השירות המעולה, שעליה אנחנו לא מתפשרים.

הבחירה בשותף שלנו לייעוץ, יצירת תשתיות, הטמעת המערכת, התאמה אישית ותמיכה טכנית קבועה היא ברורה – שקט נפשי.

היתרונות הנוספים של השותפים שלנו:

שירות לוקאלי – כאן ועכשיו

בשפה שלך, בקצב שלך, בתוך לוח הזמנים שלך – השותפים שלנו נמצאים כאן ומתאימים את סוג השירות לפי הדרישות שלך כלקוח. לא צריך להתבסס על בוטים של שירות שפועלים מהודו או ממקומות אחרים ולא לחכות למענה במשך שעות. כל השותפים שלנו נבחרים בזכות היכולת שלהם לספק שירות מעולה – כאן ועכשיו.

התאמה אישית לכל עסק

השותפים שלנו מספקים שירות מהותי של בנייה, הרחבה והתאמה אישית של הפונקציות המוצעות על ידי Fix Digital CRM, מאינטגרציה עם ממשקים ותוכנות קיימות ועד למציאת פתרונות בתפירה אישית, בשיתוף פעולה מלא איתנו.

שירות באיכות הגבוהה ביותר

השותפים שלנו מקבלים מאיתנו תמריצים המסייעים לנו להבטיח את השירות הטוב ביותר, חסר פשרות, מטעמנו. תוכניות השותפים שלנו בוחנות ומתגמלות על איכות השירות, רמת הכישורים והביצוע וכמובן – מדד השירות ופידבקים מלקוחות.

עומדים בדרישות המחמירות ביותר

פיתחנו את Digital Fix CRM מתוך רצון אמיתי לספק מעטפת רחבה של פונקציות שמאפשרות לך להניע תהליכי מכירה ולהביא צמיחה לעסק שלך או של לקוחותיך. השותפים שלנו מחויבים לעמוד באותם סטנדרטים מחמירים שאנחנו דורשים ולספק תהליכי עבודה, פתרונות ושירותים תומכים באיכות גובה, המספקים לך – ולנו – שקט נפשי ותעודת ביטוח.

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content