לוגו חדש סמל שקוף

מספרים וירטואליים - כל המידע

  • התקופה הנוכחית זכתה לכינוי “עידן המידע”, ובצדק. מידע הוא אחד הנכסים המשמעותיים ביותר של כל עסק, ומי שיודע להשתמש בו נכון זוכה ליתרון של ממש על פני המתחרים שלו, בכל תחום פעילות.
  • זו בדיוק המהות של מספרים וירטואליים והתועלת המרכזית של מערכת שיוצרת מספרי טלפון כאלה – לאפשר לכם לאסוף מידע יקר ערך אודות המתעניינים במוצרים ובשירותים שלכם. למידע שכזה יש ערך עצום, ובעיקר הוא מסייע לכם להשביח את השיווק ולהבטיח אינטראקציות נכונות עם לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים.

הדגשים העיקריים של יצירת מספרים וירטואליים

  • המשמעות של מספרים וירטואליים היא מספרי טלפון ייחודיים – בכל קמפיין שיווקי יופיע מספר טלפון אחד, כך שכל שיחה נכנסת לעסק הופכת למזוהה מיד עם המקור שלה. אם למשל העליתם במקביל במסגרת מבצע מסוים מודעה בפייסבוק וגם דף נחיתה, מן הסתם תרצו לדעת האם אדם שיוצר אתכם קשר ומתעניין בפרטי המבצע נתקל במודעה ברשת החברתית או שדווקא דף הנחיתה הניע אותו לפעולה.
מספרים וירטואליים
תצוגת שיחות נכנסות

מן הסתם במהלך השיחה עצמה הדבר הנכון הוא להתמקד במכירה, ולכן לא כדאי לשאול את האדם ולאבד פוקוס. הפתרון היעיל ביותר הוא מערכת יצירת מספרים וירטואליים שיודעת ליצור מספר וירטואלי לכל צורך – לאתר (ואפילו מספרים שונים לעמודים שונים באתר), לבאנרים פרסומיים, לאינסטגרם וכו’.

זאת ועוד: מספרים וירטואליים מאפשרים ניתוחים מתקדמים ורבי תועלת. כך לדוגמה תוכלו לדעת בדיוק כמה שיחות הניבה כל פעולה שיווקית, כמה פגישות נולדו כתוצאה מהנוכחות במקומות השונים במרחב הדיגיטלי וגם מהו היקף המכירות שהושג בזכות כל קמפיין.

על בסיס חישובי העלות-תועלת הנ”ל, ניתן גם לבצע השוואות אמינות ומדויקות לחלוטין בין כל הקמפיינים האפשריים של העסק. כשיודעים בוודאות באילו מקומות ניתן לפגוש את קהל היעד של העסק, ואפילו כזה של מוצר או שירות ספציפיים, ויודעים גם מהם שיעורי ההמרה של כל ערוצי השיווק, התוצאה היא אסטרטגיה אופטימלית – ומיצוי מלא של כל שקל ושקל שמושקע בפרסום.

טכנולוגיות חדשניות ואפיון מדויק של צרכי הלקוחות

  • בעידן המידע השאיפה היא לא רק למקסימום מידע אלא גם למקסימום איכות ובפרט מידע מדויק וממוקד ככל האפשר. מתוך ההבנה הזו, ובאמצעות טכנולוגיות חדשניות, בנתה פיקס דיגיטל כלי יצירת מספרים וירטואליים יעיל להפליא. המערכת יודעת בין השאר לייצר מספרים וירטואליים מתחלפים – שעוזרים לכם להבין מאיזה נכס דיגיטלי הגיעה כל שיחה ואפילו מהי מילת המפתח הספציפית שהולידה את הפנייה.
  • בנוסף, כשיש מספר וירטואלי לכל פנייה, כל שיחה הופכת אוטומטית לליד בתוך מערכת ה-CRM של Fix Digital. מרגע שהליד מופיע במערכת, עם פרטים רלוונטיים אודותיו, ניתן לטפל בו ביעילות ולוודא שהוא זוכה למענה המתאים. הכנסת הליד למערכת ה-CRM מבטיחה גם מעקב, וכך ניתן לוודא שהוא לא מתפספס עקב חוסר תשומת לב.
  • השילוב בין הטכנולוגיות החכמות לבין היכולת המוכחת של Fix Digital לאפיין במדויק את הצרכים של כל עסק, מבטיחים מערכת מותאמת אליכם באופן מושלם.

היתרונות של מערכת מספרים וירטואליים של Fix Digital

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content