אודות פיקס דיגיטל
מספרים וירטואליים
מערכת ניהול תהליך השיווק והמכירות להגדלת היקף העסקאות

FixDigital CRM:

פיקס דיגיטל בע”מ הינה חברת הייטק וטכנולוגיית מידע עתירת ניסיון אשר פיתחה במהלך השנים פלטפורמה המכילה מספר רב של כלים טכנולוגיים חכמים, כאשר כל הכלים עובדים יחד, הם מייצרים זיקוק וייעול של תהליך השיווק והמכירות בארגונים.

פיקס דיגיטל חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

באמצעות FixDigital:

שימוש בפלטפורמת פיקס דיגיטל מייעל את תהליכי העבודה לאנשי המכירות, מנהלי השיווק ומנהלי הפרסום בעשרות שעות חודשיות, מגדיל את ההתכנות של העסקאות ב- 25% לפחות באופן מידי! ומגדיל את הכנסות הארגון על אותה כמות של כוח אדם וללא צורך בהגדלת תקציב הפרסום. כך, לראשונה ניתן למדוד כיצד קמפיין פרסום משפיע ומוביל לתהליך של מכירה עד לסגירת העסקה.

יכולות FixDigital:

התשתית של הפלטפורמה נמצאת בחוות השרתים של אמזון (AWS) וכוללת רמת אבטחת מידע ושרידות שרתים מהגבוהות בעולם.

כחלק מהכלים שפותחו קיימת התממשקות מלאה וישירה לגוגל העולמית, פייסבוק העולמית, דאשבורדים לקליטת נתונים וניתוח שלהם, מספרים וירטואליים מתחלפים לפי קמפיין לצורך מדידה, שליחת הודעות SMS, חיבור ל- WhatsApp API, פיתוח תוספים ל- WordPress, טפסי צור קשר מוכנים, מערכת לבניית דפי נחיתה, אוטומציות, mail2lead, כרטיסי ביקור דיגיטליים, מערכת CRM לניהול המכירות, אפליקציית CRM כבר בחנויות של APP Store  ושל google play , אינטגרציות למערכות חיצוניות כולל מערכות של הנהלת חשבונות , מערכות דיוור ומרכזיות טלפוניה, צ’ט בוט חכם לאיסוף פניות מאתר אינטרנט, דוחות מנהלים ומסך מרכז של כלל הפניות, הפגישות והעסקאות, כולל עלות לעסקה והכנסה מעסקה והכל במסך אחד!