לוגו חדש סמל שקוף

אוטומציות

זמן הוא משאב קריטי בכל עסק. בהתאם מומלץ להצטייד בכלים שמסייעים לכם לבצע את כל הפעולות הדרושות לתפעול אופטימלי, ובפרט בכל הנוגע לניהול קשרי לקוחות ושיווק, במינימום שעות עבודה ואפילו באופן אוטומטי. מערכת חכמה שמבצעת עבורכם את העבודה חוסכת לכם לא “רק” זמן אלא גם כסף, ומשפרת במידה ניכרת את ביצועי העסק. בנוסף מבטיחה יצירת אוטומציות אינטראקציה יעילה יותר עם הפונים לעסק לאורך כל משפך השיווק והמכירות.

יצירת אוטומציות מדויקות

אוטומציות חכמות מאפשרות כאמור לכל עסק לספק מענה נכון לכל הפניות הרבות שמגיעות אליו, במינימום זמן. בהקשר זה כדאי לזכור שהעומס שמאפיין את הפעילות בעסקים השונים עלול לגרום לפספוס של לידים, כולל כאלה בעלי פוטנציאל של ממש להפוך ללקוחות משלמים.

בנוסף, אדם שפנה לעסק מסוים ולא קיבל מענה כבר לא יחזור אליו ולא ינסה שוב – כך שהכסף והזמן שהושקעו בהשגת הליד יורדים למעשה לטמיון. נזק אפשרי אחר הוא פגיעה במוניטין עקב ההתנהלות הלא קשובה ללקוחות הפוטנציאליים.

יצירת אוטומציות חכמות מבטיחה מענה מידי ומדויק לכל פניה בהתאם לאופייה. בדרך זו ניתן לקדם כל ליד לאורך משפך המכירות גם כשהעובדים עמוסים במיוחד.

עוד תועלת של אוטומציות שנבנו באופן מושכל, על בסיס אפיון מדויק של העסק ואפילו כל קמפיין ספציפי, היא האפשרות להשביח את אסטרטגיית השיווק. לצורך זה חשוב לבחור מערכת ניהול אוטומציות שהממשק שלה מאפשר הצגה נוחה וברורה לעין של מידע רלוונטי אודות כל קמפיין שיווקי.

 

טיפול אופטימלי במשפך המכירות בזכות אוטומציות חכמות

תהליך יצירת אוטומציות מתבצע על בסיס משפך השיווק והמכירות הספציפי של כל עסק – כשבזכות האוטומציות ניתן להוביל את הלקוחות הפוטנציאליים לאורך שלבים שונים של המשפך ביעילות מרבית.

התכנון כולל מיפוי של תרחישים אפשריים לאורך תהליך המכירה, וגיבוש התגובה הנכונה לכל תרחיש כזה. על בסיס ההגדרות הנ”ל המערכת יודעת לעקוב אחרי סטטוס הפניות ולשלוח הודעות רלוונטיות ללקוחות באופן אוטומטי לחלוטין – למשל “תודה רבה שפנית אלינו, ניצור איתך קשר בהקדם” וכו’.

ההתנהלות האוטומטית חוסכת כמובן זמן עבודה יקר. גם כשיש כמות פניות עצומה, אין צורך בכוח אדם רב כדי לטפל בכולן, אלא רק לתכנן באופן מושכל את המערכת רבת התועלת.

 

ניהול אוטומציות עם פיקס דיגיטל - לחיסכון משמעותי בזמן ומקסימום ביצועים

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content