לוגו חדש סמל שקוף
מספרים וירטואליים

הצגת דו”חות ודשבורדים

הפקת דוחות מקצועיים ויזואליים ומסודרים בקלות

מנהלים תכירו את העוזרת החדשה שלכם – מערכת FIX

הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפיק דוחות מתקדמים עם כל הנתונים שחשובים לכם באמת והכל בקלות, בנוחות ובמהירות.

איך זה קורה? הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מרכזת יחד את המידע המתקבל מהאתרים שלך, דפי הנחיתה ומהפורטלים השונים ומאפשר לך לבנות “דשבורד” (לוח בקרה) בו יוצגו את כל הנתונים המרכזיים עבורך, בזמן אמת או בין תאריכים מסויימים, את המידע מלוח הבקרה ניתן לייצא כדוח מסודר ומעוצב,
להפיק לקחים ולהסיק מסקנות לגבי התכנון בעתיד.

היתרונות שלנו

סדר זה שם המשחק

מערכת הדוחות שלנו מרכזת את כל המידע של מחזורי המכירות מכל ערוץ שיווקי, עוקבת אחר פעולות וסטטוס הטיפול, שומרת את הנתונים לטווח ארוך, כולל את המידע על הלידים המחוקים ומאפשרת להביט על הכל ממבט על ולחשוב על המשך העבודה בעתיד.

ניהול הלידים שלכם

זה הזמן לנהל את הלידים המתקבלים אצלכם בקלות והנוחות. מערכת FIX מאפשרת צפייה והפקת דוחות של כל הלידים שהתקבלו לפי פרק הזמן הרצוי ולפי פילוח קהל היעד או ערוץ שיווקי.

יחס אישי לכל לקוח

שיש לך כ”כ הרבה עובדים ולקוחות, אתה צריך את האפשרות להביט על כל אחד מהם בנפרד, לעקב אחר הטיפול ולזהות בעיות במהירות ובקלות ובשביל זה אנחנו כאן.

דוחות אקסל

את כל הנתונים שאתם מקבלים במערכת FIX תוכלו גם לייצא ולהציג בפני השותפים לעבודה, למנהלים הבכירים ולעובדים. הדוחות כוללים את דוחות קמפיינים, ניתוחי מצב ותקציבים לאקסל.

דוחות אישיים

לכל מנהל מכירות יהיה קל ונוח לעבוד עם מערכת FIX כשלכל אחד חשבון גישה פרטי לנתונים הקשורים אליו. המערכת תאפשר לצוות המכירות לצפות בכל הנתונים, לזהות הזדמנויות מכירה, ולשלוט בכל הקשור ללידים המתקבלים במערכת.

יחס אישי לכל לקוח

שיש לך כ”כ הרבה עובדים ולקוחות, אתה צריך את האפשרות להביט על כל אחד מהם בנפרד, לעקב אחר הטיפול ולזהות בעיות במהירות ובקלות ובשביל זה אנחנו כאן.

קרא עוד אודות הצגת דו”חות ודשבורדים

כולם מודעים לכך שאנחנו חיים בעידן המידע, ומודעים גם לתועלת המשמעותית מאוד שאפשר להפיק מהנתונים הנכונים.
במיוחד נדרש עיבוד יעיל של אינפורמציה במסגרת ניהול נכסים דיגיטליים ותפעול קמפיינים פרסומיים ברחבי האינטרנט.
אחד היתרונות המרכזיים של פרסום בגוגל או בפייסבוק, יצירת דפי נחיתה, העלאת תוכן איכותי לטאבולה או אאוטבריין ופעילות בשאר ערוצי שיווק דיגיטליים הוא היכולת לקבל בכל נקודת זמן מידע רחב היקף ומפורט להפליא לגבי האימפקט של כל פעולה על קהלי היעד. מצד שני כולנו מכירים את הפתגם “מרוב עצים לא רואים את היער”, שעלול להיות רלוונטי מאוד לשיווק בדיגיטל – הפתרון הוא מערכת חכמה ליצירת דוחות ודשבורדים פרסומיים שמציגים מקסימום אינפורמציה במקסימום בהירות ונוחות.

הפקת דוחות

חשיבותם של דשבורדים להפקת דוחות מפורטים ומדויקים

מערכת להצגת דוחות ודשבורדים היא כלי עזר יקר ערך למנהלי מחלקות דיגיטליות ולבעלי עסקים. באמצעות מערכת שכזו כל אחד וכל אחת יכולים לצפות במהירות, בלי צורך בידע טכני כלשהו, במגוון רחב של דשבורדים (לוחות בקרה) ולהפיק מהם את כל הדוחות הנחוצים להם.
כשמתכננים נכון דוחות ודשבורדים פרסומיים כך שישקפו את כל החתכים והפילוחים החשובים לכם, התוצאה היא גישה מהירה לכל מידע עבור כל לקוח בכל טווח זמן רצוי. הפרספקטיבה הרחבה מצד אחד והמדויקת מצד שני מבטיחה קבלת החלטות מיטבית, בזמן קצר מאוד.
את הדוחות ניתן גם להעביר באופן מידי לעובדים אחרים שמשתמשים במידע שמופיע בהם או שאמורים לבצע פעולות שונות בהתאם, וכמו כן לייצא ללקוחות דוחות אקסל נגישים וקריאים על-מנת להציג הישגים. באופן טבעי חשוב לבחור נכון מערכות ליצירת דוחות ודשבורדים, כדי שימלאו את התפקיד החשוב שלהן באופן מיטבי.

הפקת דוחות בקלות

דוחות ודשבורדים פרסומיים בקלות ובפשטות עם מערכת Fix

מערכת פיקס דיגיטל היא הפתרון המושלם לכל מי מבין את ערכה של עבודה מסודרת ומאורגנת.
בעזרת המערכת תוכלו לצפות בנתונים באמצעות דוחות ודשבורדים פרסומיים בדיוק לפי הצרכים שלכם וליהנות מתצוגה ברורה – כך שלמשל יהיה לכם קל לערוך השוואות בין אפיקי פעילות שונים (למשל שיעור ההמרה בפייסבוק לעומת שיעור ההמרה באינסטגרם, או עלות ליד שמגיע מהאתר בהשוואה לעלות לידים שמקורם בקידום ממומן בגוגל).
גם זיהוי מגמות והפקת לקחים לאורך זמן הופך לפעולה פשוטה יותר בזכות הדשבורדים החכמים שהמערכת מציגה.
דוחות נוספים שתוכלו לייצא מתוך המערכת הם: של היקפי המכירות בכל פרק זמן נתון, דוחות של כל הלידים בחתכים שונים (לפי קהל יעד, לפי מצב הפנייה, לפי מקור ההגעה), דוחות תקציביים ועוד.

הפקת דוחות מקצועיים

היתרונות של מערכת ליצירת דוחות ודשבורדים של פיקס דיגיטל

מערכת CRM של פיקס דיגיטל
הצגת דוחות ודשבורדים
מסך דוחות
דוחות ודשבורדים

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content