לוגו חדש סמל שקוף
מספרים וירטואליים

‭]‬בזמן‭ ‬שאחרים‭ ‬מזיעים‭ ‬על‭ ‬דף‭ ‬נחיתה‭ ‬אחד]

אתה יכול לעשות 6 דפי נחיתה!!!

בניית דפי נחיתה

מערכת מתקדמת לדפי נחיתה

Fix Digital – המתכנת האישי שלך

מערכת FixDigital מאפשרת לכל אחד שקיים אצלו עיצוב לדף נחיתה, לתכנת אותו בקלות ובמהירות! כולל פיצ’רים רבים כגון: סליידרים, הטמעת סרטונים, גלריות, מספרים וירטואליים ועוד.. כל הדפים מתחברים באופן אוטומטי למייל של הלקוח, ל- CRM מובנה ו-לדאשבורד חדשני וידידותי לניהול ושליטה של הפניות.

קרא עוד אודות בניית דפי נחיתה

דף נחיתה הוא כלי שיווקי אפקטיבי להפליא. באמצעות דף כזה, שמכיל מסר חד ומדויק ניתן להניע מתעניינים וגם לקוחות פוטנציאליים שעדיין מהססים ליצור קשר עם העסק, או לחילופין להשאיר פרטי יצירת קשר – וכך להתקדם שלב נוסף בדרך להשלמת עסקה. היתרון העיקרי של דפי הנחיתה בהשוואה לאתר הוא האפשרות ליצור עמוד נפרד וממוקד לכל מוצר / שירות, למבצעים ספציפיים וגם לקהלי יעד שונים – עם עיצוב ותוכן שמותאמים למטרה הספציפית. בהתאם בניית דפי נחיתה היא מרכיב חובה בארגז הכלים של השיווק הדיגיטלי.

אילו כלים מציעה לכם מערכת לבניית דפי נחיתה?

המכשול העיקרי שמונע מבעלות ובעלי עסקים רבים ליצור סט עמודים שכאלה הוא עלות ההקמה שלהם והמורכבות של בניית דף נחיתה, כולל כזה שנחשב ליחסית בסיסי. הפתרון: מערכת לבניית דפי נחיתה.

עם מערכת איכותית וידידותית למשתמש שיודעת לעצב ולהקים דפי נחיתה, אתם לא זקוקים לידע בתכנות ולא צריכים לחפש חברת בניית אתרים. התהליך הופך לפשוט, מידי וקל לביצוע. גם המחיר של כל עמוד שנוצר בדרך זו אטרקטיבי, כך שכל אחד וכל אחת יכולים ליצור כמה וכמה דפי נחיתה, כאמור לכל מטרה שהיא, להתחיל להריץ אותם – ולקבל עוד ועוד פניות רלוונטיות.

האיכות של מערכת לבניית דפי נחיתה נמדדת בשני פרמטרים: מגוון האפשרויות שהיא מציעה לעיצוב כל עמוד כך שהוא יהיה מרשים ומניע לפעולה – ומידת האינטואיטיביות של השימוש במערכת.

הקמת דפי נחיתה בפשטות ובמהירות עם המערכת של פיקס דיגיטל

בניית דפי נחיתה עם המערכת של פיקס דיגיטל היא חוויה חיובית במיוחד גם במהלך יצירת כל עמוד, גם כשרואים את התוצאה ובעיקר בשלב שבו העמוד שבניתם בפשטות ובמהירות מתחיל להניב פניות ומכירות.

השימוש בממשק אינטואיטיבי מאוד: בשלב הראשון אתם בוחרים את תמונת הרקע לדף הנחיתה מהמחשב שלכם – כמובן כזו שמתאימה למוצר או לשירות שהעמוד נועד לפרסם ולקהל היעד של הקמפיין הספציפי. לאחר מכן תוכלו להגדיר את מידות הדף, ולהוסיף לו טופס צור קשר – באמצעות מנגנון Drag&Drop נוח.

אפשרויות נוספות הן הוספת וידאו, העלאת גלריה של תמונות כך שבדף הנחיתה יוצג סליידר של תמונות מתחלפות, בחירת פונט וצבע לכל מרכיב ובאופן כללי עיצוב העמוד בדיוק כפי שאתם רוצים שייראה – במינימום זמן ומאמץ.

כמו כן ניתן להוסיף לכל דף נחיתה מספר וירטואלי (על בסיס מספר וירטואלי), על-מנת שכל פנייה טלפונית לעסק תזוהה מיד. בזכות פיצ’ר חשוב זה תוכלו לדעת עד כמה העמוד שיצרתם מייצר פניות וגם מהו שיעור העסקאות שמושלמות מתוך כלל הגולשים שנכנסו לדף.

מערכת לבניית דפי נחיתה של פיקס דיגיטל כוללת גם עמוד תודה שמוצג אוטומטית למי שבחר להשאיר פרטי יצירת קשר – וגם אותו תוכלו לעצב בקלות.

היתרונות של מערכת בניית דפי נחיתה של פיקס דיגיטל

שאלות ותשובות פופולריות דפי נחיתה

דפי נחיתה הם בעצם עמודים באינטרנט אשר גולשים מגיעים אליהם דרך פעילות פרסומית כגון הקלקה על באנר, כניסה למודעה, לחיצה על קישור, תוצאות ממומנות וכדומה. דפי נחיתה בדרך כלל ממוקדים לידים ומותאמים לחיפושי גולשים או לקמפיין פרסומי.

בדף נחיתה הוא בעצם עמוד אשר גולשים מגיעים אליו מפעילות פרסומית. דפי נחיתה מתאימים לכל סוגי העסקים, החברות והארגונים והם עוזרים להגביר את כמות הלידים המגיעים לאתר והפניות דרך האינטרנט והדיגיטל.

דף נחיתה הוא בעצם הזירה האינטרנטית אליו מגיעים לקוחות פוטנציאלים ואנשים הפונים לעסק ולכן חשוב לדבוק בכמה דברים – דעו מה מטרת הפרסום, יישמו התאמות לפי קהל היעד בעמוד עצמו, הוסיפו מסרים שיווקיים ולא פחות חשוב, במקרה ואין לכם את הידע הדרוש, היעזרו עם איש מקצוע.

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content