לוגו חדש סמל שקוף
מספרים וירטואליים

וואטסאפ עסקי API

הפתרון האולטימטיבי לעבודה עם וואטסאפ בעסק

כבר לא מעט שנים שאנחנו לא יכולים לתפקד בלי וואטסאפ. בשנים האחרונות האפליקציה היעילה הזו לוקחת חלק גדול ומשמעותי בפעילות העסקית והציבורית של עסקים, ארגונים, חברות גדולות ומוסדות ציבוריים. התקשורת העסקית נשאבת יותר ויותר אל תוך הטלפון הנייד ואפליקציית וואטסאפ עסקי ביזנס היא כבר כלי עבודה בידי כולנו. 

הנתונים מדברים בעד עצמם – וואטסאפ מותקנת ביותר ממיליארד וחצי טלפונים ניידים ברחבי הגלובוס והמספר הזה מזנק מדי יום באופן סיסטמתי. עסקים מכל הסוגים יודעים שהאפיליקציה הזו מייעלת ועושה סדר בתקשורת עם הלקוחות וממהרים למצוא פתרונות סביבה, שיהפכו אותה לכלי עבודה משודרג. 

שימוש בAPI-  וואטסאפ עסקי מאפשר לייעל את המכירות, שירות הלקוחות וניהול הדאטה בחברה ובעסק ולנצל עד הסוף את הכוח של האפליקציה החכמה הזו.

קבל הדגמה בחינם

איך וואטסאפ עסקי מסייע לעסקים לצמוח?

באמצעות וואטסאפ עסקי בחיבור API העסק יכול ליצור פרופיל שאותו ניתן לנהל מכל מכשיר סלולרי או מהמחשב. הוואטסאפ נראה, מרגיש ומדבר כמו וואטסאפ פרטי מבחינת הממשק, אבל הוא מאפשר מגוון רחב של אפשרויות שיווקיות, מכירתיות ושירותיות.

וואטסאפ עסקי לעסקים וחברות

האופציות האלו הן רק ההתחלה של הפיכת וואטסאפ ביזנס לכלי התקשורת היעיל והעיקרי בכל חברה או ארגון.

API וואטסאפ לעסקים או וואטסאפ עסקי – מהפכה בתקשורת עם לקוחות

העבודה עם וואטסאפ עסקי בעסק קטן היא פשוטה למדי וכרוכה בהגדרות הוואטסאפ העסקי ולא הרבה יותר מזה. אבל מה קורה כאשר יש מספר עובדים שונים, מחלקות ופעילויות שהן חלק ממסע הלקוח בתוך החברה? 

אנחנו מאפשרים לכם להפוך את הוואטסאפ העסקי למערך שלם שמנוהל כלפי חוץ באופן זורם וייצוגי מול הלקוחות, אך מאפשר לכל העובדים בעסק או בארגון להעניק שירות ללקוחות פוטנציאליים וקיימים דרך כתובת אחת שיש בה את הכל.

איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו מספקים פיתוח API וואטסאפ עסקי שיוצר תהליך עבודה אפקטיבי, קל ונוח בכל מחלקות הארגון שנמצאות בקשר דרך הוואטסאפ עם לקוחות.

וואטסאפ לעסקים וחברות

תנו לנו להראות לכם איך וואטסאפ עסקי הופך לכלי העבודה היעיל ביותר בעסק שלכם, מחבר בין כל שלבי העבודה מול הלקוחות ויוצר תהליך נוח, מהיר וקל לטיפול בפניות ובלקוחות.

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content