לוגו חדש סמל שקוף
כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק
מספרים וירטואליים

יצירת מספרים וירטואליים

הכל מדיד! גם השיחות הנכנסות!

באמצעות טכנולוגיה מהפכנית ניתן למדוד את כמות השיחות הנכנסות ואת מקור ההגעה של השיחות הנכנסות באופן אוטומטי מתוך מספרים וירטואליים בקמפיינים שונים.

מדידה של שיחות טלפון מתבצעת מאתרי אינטרנט, דפי נחיתה, עמודי פייסבוק, חייגנים של גוגל, מודעות עיתונות ועוד...

היכולת להפוך כל שיחה גם אם נענתה וגם אם לא נענתה לפניה ולהמשיך את הטיפול בפניה היא שינוי דרמטי בתהליך המכירות וזאת תודות לחידושים כמו מספרים וירטואליים.
מלבד זה, שלא מפספסים שום שיחה ושום פניה גם ניתן לעדכן בממשק מה קרה עם הפניה ואם היא רלוונטית או לא.
וכך, לדווח באופן אוטומטי לקמפיינים, אלו יעילים יותר ואלו פחות.

בעזרת היכולת של FixDigital להחליף באופן אוטומטי את מספרי הטלפון המופיעים לפי מקור פרסומי, ניתן למדוד בכל רגע נתון מה הוא המקור הפרסומי, הקריאייטיב, המודעה הספציפית היעילים ביותר על מנת לבצע אופטימיזציה ומיקוד תקציבים על המקורות הנכונים ביותר לבית העסק.

רוב החברות מקדמות את עצמן בערוצי שיווק ופרסום שונים ,אך עדיין הרוב המכריע של פניות והמכירות מתבצעים באמצעות שיחות טלפון נכנסות אל מספרים וירטואליים. ללא פלטפורמת FixDigital למדידת השיחות, לא יכולים המפרסם ובית העסק לדעת באמת מהו החזר ההשקעה האמיתי עבור הפרסום.

מוצרי המערכת:

המשמעות של מספרים וירטואליים היא מספרי טלפון ייחודיים – בכל קמפיין שיווקי יופיע מספר טלפון אחד, כך שכל שיחה נכנסת לעסק הופכת למזוהה מיד עם המקור שלה.

התקנת מערכת שמייצרת מספרי טלפון וירטואליים עבור כל נכס דיגיטלי שברשותכם ולאחר מכן מודדת את השיחות הנכנסות מאפשרת לכם לדעת בדיוק כמה פניות הניב כל קמפיין שהעליתם

המטרה העיקרית שיש להציב בעסקים אלו הינה הגדלת אחוז המענה לשיחות ושימוש במספרי טלפון וירטואליים שהופכים כל שיחה לליד לטיפול בתוך ה CRM.

מערכת יצירת מספרים וירטואליים מספקת לך מספרים וירטואליים שונים לכל מטרה: מספר לאתר, מספר לבאנר פרסומי, לעמוד נחיתה, לקמפיין בפייסבוק, לאינסטגרם וכדומה.

קרא עוד אודות יצירת מספרים וירטואליים

התועלת המשמעותית של מדידת שיחות לכל ערוץ פרסום

יצירת מספרים וירטואליים במערכת פיקס דיגיטל

למה כדאי לבחור במערכת יצירת מספרים וירטואליים של פיקס דיגיטל?

שאלות ותשובות פופולריות - מספרים וירטואליים לעסקים

מספר וירטואלי משמש עסקים וארגונים למטרות שונות. המספר הוירטואלי הוא מספר טלפון אשר מנתב את השיחות הנכנסות למספר טלפון אחר. מספרים וירטואלים מאפשרים מעקב על השיחות וניהול נכון יותר של פניות לקוחות פוטנציאלים.

כל עסק או ארגון המפרסם עצמו בדיגיטל ובערוצים שונים צריך לעבוד עם מספרים וירטואלים. מספר וירטואלי מאפשר קבלת חיווי אוטומטי על שיחות נכנסות ונקלטות בתוך מערכת ניהול הלידים. מספרים וירטואליים מאפשרים בקרה ופיקוח בצורה מקסימלית על ערוצי הפרסום השונים.

מספר טלפון וירטואלי כולל מספר יתרונות רבים כגון – דיוק גבוה בניהול השיחות הנכנסות, תפעול והתקנה פשוטה וקלה, מאפשרים לטפל בלידים בזמן אמת, בקרה שיווקית על ערוצי הפרסום, חיבור יעדים שונים, פעולות אוטומטיות וכדומה. 

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content