לוגו חדש סמל שקוף

יתרונות כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי מספק יתרונות רבים עבור העסק. באמצעותו, ניתן יהיה לדעת מי אתם ומהם החשבונות השונים ברשתות החברתיות בהן פתחתם חשבון. מיד תדעו כיצד מגבשים את כרטיס הביקור ומשתמשים בו לתועלתכם על הצד הטוב ביותר. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד להרכיב כרטיס ביקור ולהשתמש בו כמכשיר קידום אינטרנטי מן העלה הראשונה, המשיכו לקרוא.

יצירה קלה ונוחה של כרטיס הביקור

היצירה אינה מתבססת על תכנות כי אם על גרירות בלבד. האלמנט הטכני היחיד שכן תצטרכו עמכם הוא אוסף של קישורים לדפים ברשתות חברתיות, כולל זיכרון של האימייל והסיסמה עמם פתחתם את הפרופילים השונים. ככרטיס הביקור הוא החומר הכתוב העדכני והטוב ביותר עבור חשבונות האינטרנט שלכם והוא מאפשר לבני שיחם לזהות אתכם ברשת בקלות.

חיבור כרטיס הביקור לרשתות החברתיות

חיבורו של כרטיס ביקור דיגיטלי לרשתות חברתיות מאפשר לא רק לצפות בגרפיקה של הכרטיס מבעד מסך המחשב, אלא לאפשר לכל מי שראה כרטיס זה להגיע לעמודים שונים ברשתות החברתיות לבחירתכם. בדרך זו, תוכלו לאפשר לאנשים להיכנס לכם לפרופילים של רשתות ופורומים שונים ולהכיר אתכם יותר מקרוב.

שימוש בכרטיס הביקור כדי לקדם מכירות

את כרטיס הביקור מומלץ לחבר למערכת CRM מקצועית וחדשנית המטפלת בלקוחות קיימים באופן מעמיק ומסייעת בהצלחתם של קמפיינים חדשים באמצעות הענקת מספר וירטואלי לכל אחד מהם על מנת שתוכלו לזהות את הפונים שלכם ודרך איזו מודעה הם הגיעו. בדרך זו הופכים ה- CRM הארגוני שלכם ואת כרטיס הביקור אותו יצרתם לכלי שיווק מן המעלה הראשונה שתענוג יהיה לצפות בהם

התאמת כרטיס הביקור לעסק שלכם

אם הגעתם למסקנה כי גם לכם מגיע כרטיס ביקור אינטרנטי, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נספק לכם ממשק ליצירת הכרטיסים המבוקשים. מומלץ, בנוסף לכרטיס, להשתדרג גם במערכת CRM שתאתר לקוחות חדשים ותתעד את הקיימים באופן הכי מעמיק שניתן לבקש. באופן זה, ניתן יהיה לעיין בכרטיסיית הלקוח ולבדוק תנועות שלו מולכם, סטטוס הזמנה ועוד. כרטיס ביקור דיגיטלי ומערכת CRM מקצועית חשוב לבחור באופן קפדני, בהתאמה למאפייני העסק שלכם: התאמה של שדות המילוי באופן ייחודי עבורכם ועבור עבודתכם, תאפשר שגרה קלה וחלקה גם בכרטיס ביקור וגם במערכת CRM.

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content