מה זה CRM

  • מה זה CRM אתם שואלים. ובכן, ניהול קשרי לקוחות (CRM) הוא השילוב של ניסיון מעשי, אסטרטגיות וטכנולוגיות בהם עסקים משמשים לניהול וניתוח של פעולות ונתונים הקשורים ללקוחותיהן לאורך המחזור העסקי שלהם. המטרה היא כמובן לשפר את קשרי שירות הלקוחות ובכך לעזור לחברה בשימור לקוחותיה ולשפר את הצמיחה במכירות. איך זה קורה? ממה מורכבת המערכת ומדוע זה חשוב עבור העסק שלכם? הנה כל התשובות בקצרה.

מה זה CRM? ומהם מרכיביה של מערכת ה- CRM

מה זה CRM ? – בעיקר חיסכון בזמן ובשעות עבודה

  • כלי CRM עם יכולות אוטומציה שיווקית יכולים לבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן כדי לשפר את מאמצי השיווק. בנוסף, המערכת מאפשרת לעקוב אחר פניות של לקוחות ולבצע אוטומציה ותיזכור של פעולות עסקיות שיכולות מאוד לסייע ביצירה ובמעקב אחר לידים. בנוסף, היא יכולה לסייע לעסק שלכם לתחזק את מערך הלקוחות שלכם ולקדם את נאמנותם של הלקוחות. אפשרות אחרת היא לשלב כלי תוכנה שונים בשולחן העבודה של העובד שיכולים לטפל בבקשות הלקוחות כשהמטרה בעצם היא לחסוך בזמן עבודה, ולצמצם את המלאכות שגוזלות זמן מהעובד ואשר אינן מסייעות להשגתן של מטרות כמו שיווק ומכירות. מערכת כזו יעילה גם עבור עסקים בגדלים שונים.
    אז מה זה CRM ובכן, אם משתמשים בהן נכון מערכות CRM עוזרות לעקוב אחר מהלך העבודה, לסקור את ביצוע העובדים ובקיצור לנהל בצורה יעילה יותר את כוח העבודה הפנימי. במקביל מגיעה מערכת כזו עם כלי ניתוח המסייעים ביצירות שביעות רצון גבוהה מצד לקוחות טובים. זאת על ידי ניתוח נתוני משתמשים ועזרה ביצירת קמפיינים שיווקיים ממוקדים.

האתגר בשימוש ב- CRM

שאלות ותשובות פופולריות

מערכת CRM מאפשרת מגוון עצום של אפשרויות ופעולות העוזרות לעסק להשתפר ולהעלות את הפרודוקטיביות של העובדים. שימוש נכון במערכת CRM יביא לניהול חכם יותר של העסק שלכם ועלייה ברווחים והכנסות.

מערכת ה- CRM יכולה לבצע תהליכי ניהול לקוחות, ייעול של תהליכים, חיבורים למערכות ניהול, חשבונות של העסק, ניהול עובדים, ניהול לוח זמנים , זימון תורים, תיעוד היסטוריה ועוד. המערכת מאפשרת גם לנתח נתונים ולבצע למידה והסקת מסקנות לשיפור בעתיד.

החיבור למערכת ה- CRM הוא תהליך פשוט אשר מלווה באנשי מקצוע. אנו, בחברת fixdigital נשמח ללוות אתכם בתהליך הטמעת המערכת, נסביר על היתרונות והיכולות שלה ונספק את כל המידע הנדרש ושירות מלא.