לוגו חדש סמל שקוף

מערכת CRM לעסקים – היתרון היחסי של מנהלי דיגיטל וקמפיינים

מערכת CRM לעסקים

איך הופכים ניהול קמפיינים ודיגיטל לתהליך פשוט וקל שמוביל את הלקוחות שלנו לרווחים גבוהים? זוהי השאלה שמעסיקה מנהלי מחלקות וחברות דיגיטל בכל מקום. בעולם תחרותי בו יש כל כך ממשקים ואפשרויות אסטרטגיות, מערכת CRM לעסקים היא כלי עבודה חשוב ואפילו קריטי. אז איך הופכות מערכות CRM כיום ליתרון היחסי של מנהלי דיגיטל וקמפיינים?  במאמר זה נמנה כמה מהיתרונות הבולטים שלהן בקידום, יצירת קמפיינים ושיווק. 

ניהול תיקי לקוחות פרטניים בקלות – במקום אחד עם מערכת CRM לעסקים

אחד הדברים החשובים בניהול קמפיינים ודיגיטל הוא האפשרות לאסוף, לאחסן ולנתח נתוני לקוחות בקלות, כאשר לכל לקוח מתקבלת תמונת מצב פרסונלית וספציפית עבורו. באמצעות מערכות CRM לעסקים המיועדות לניהול לידים, שיווק ופעילות דיגיטלית אפשר לנהל בנפרד תיקי לקוחות, לבחון את הלידים שמגיעים, לבצע הערכות מצב מול הקמפיינים הקיימים ולפתח אסטרטגיה חכמה שמבוססת על דאטה.

כל העבודה החשובה הזו מתבצעת במקום אחד שמרכז את כל הנתונים, שיש בו אינטגרציות מול מערכות הפרסום ואוטומציות חכמות שעוזרות לייעל משמעותית את העבודה על תיקי הלקוחות. 

ניהול זמן וחלוקת משאבים בתוך העבודה השוטפת

אחד הדברים הכי חשובים בתוך עבודה מול לקוחות, בעיקר כשמדובר בשיווק שוטף, ניהול הדיגיטל או ניהול קמפיינים הוא חלוקת זמן ומשימות. באמצעות מערכת CRM אפשר לנהל את הפרויקטים בצורה יעילה, לראות בכל רגע נתון מה הסטטוס של כל מהלך שיווקי, לקבל נתונים מתוך הקמפיינים באופן יעיל ולבצע פעולות שיווקיות וניהול לידים תוך כדי תנועה בלי לעבור מממשק לממשק. בתוך מערכת CRM לעסקים אפשר למצוא גם חיבור ליומן ולמייל ולסנכרן בין משימות העובדים על כל פרויקט שיווקי. 

מערכת CRM לעסקים: איסוף נתונים לשיפור המרות וניהול לידים

מערכות CRM מאפשרות לחברות דיגיטל לזהות מגמות, לעקוב אחר לידים ולנהל אותם באופן שוטף בצורה יעילה באמצעות דאטה. היום כבר ברור שאיסוף נתונים הוא חלק חשוב, אולי החשוב ביותר, בבניית קמפיינים איכותיים ורווחיים.

מערכת CRM לעסקים כמו FixDigital שואבת באמצעות אינטגרציות וחיבורים לכל מנגנוני הפרסום וניהול הקמפיינים בגוגל וברשתות החברתיות נתונים חשובים. אפשר לדעת בכל רגע נתון מהיכן מגיעים הלידים לעסק, מאילו קמפיינים, אלו קמפיינים עובדים ואלו פחות, באיזה פלטפורמות יש פעילות ערה ובאלו פחות וכמה מוציאים על כל ליד.  

באמצעות הנתונים האלו שנשלפים בקלות דרך הדשבורדים ומערכת הדוחות, אפשר לעשות שינויים בקמפיינים באופן שוטף, לשנות או לשפר את האסטרטגייה, לדייק ולטרגט באופן יעיל את קהל היעד ועוד. 

שיתוף ועדכון יעיל של הלקוחות

מערכות CRM מתקדמות מספקות כלי חשוב שחוסך הרבה מאד זמן. הלקוחות יכולים לקבל דוחות ולראות בכל זמן נתון את מצב הקמפיינים וניהול הלידים בעסק. 

האפשרות הזו יוצרת שיתוף פעולה טוב ויומיומי עם לקוחות הקצה, זמן תגובה מהיר, שיתוף בנתונים תוך כדי תנועה מה שעוזר לקבלת החלטות מהירות וכיבוי שריפות בעת הצורך. האפשרות לעדכן באופן שוטף את הלקוחות ולנהל את המערך הדיגיטלי תוך שיתוף פעולה מלא, מוסיפה גם לחוויית הלקוח ולפיתוח העסק שלכם. 

CRM לעסקים גדולים וקטנים

מערכת CRM לעסקים מאפשרת יצירת דפי נחיתה ותוכן במינימום מאמץ

אחד הדברים הקריטיים בקמפיין שיווקי הוא דפי הנחיתה. באמצעות מערכת CRM לעסקים של FixDigital מאפשרות לעצב בקלות, באמצעות גרירה ומיקום של האלמנטים, דפי נחיתה מעוצבים. העובדה שכל זה נעשה בתוך המערכת מקל משמעותית על העבודה ומאפשר לנסות ולקדם מוצרים רבים במינימום זמן ומאמץ. 

מערכת CRM היא כלי עבודה משמעותי לחברות ומחלקות דיגיטל שמנהלות תיקי לקוחות רבים ועוסקות בניהול קמפיינים ולידים. האוטומציות, האינטגרציות החכמות, הדאטה שנאסף במקום אחד – כל אלו הם יתרונות שהופכים את העבודה השוטפת לנוחה ואת הקמפיינים למוצלחים יותר.

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

מדריך CRM

מדריך CRM

מערכת CRM (Customer Relationship Management) היא מערכת ממוחשבת וחכמה המסייעת לעסקים לנהל היטב את קשרי הלקוחות ולשלוט במידע ובנתונים על לקוחות קיימים ופוטנציאליים. בשנים האחרונות

להמשך הכתבה »

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content