לוגו חדש סמל שקוף

מערכת CRM לעסקים – היתרון היחסי של מנהלי דיגיטל וקמפיינים

מערכת CRM לעסקים

איך הופכים ניהול קמפיינים ודיגיטל לתהליך פשוט וקל שמוביל את הלקוחות שלנו לרווחים גבוהים? זוהי השאלה שמעסיקה מנהלי מחלקות וחברות דיגיטל בכל מקום. בעולם תחרותי בו יש כל כך ממשקים ואפשרויות אסטרטגיות, מערכת CRM לעסקים היא כלי עבודה חשוב ואפילו קריטי. אז איך הופכות מערכות CRM כיום ליתרון היחסי של מנהלי דיגיטל וקמפיינים?  במאמר זה נמנה כמה מהיתרונות הבולטים שלהן בקידום, יצירת קמפיינים ושיווק. 

ניהול תיקי לקוחות פרטניים בקלות – במקום אחד עם מערכת CRM לעסקים

אחד הדברים החשובים בניהול קמפיינים ודיגיטל הוא האפשרות לאסוף, לאחסן ולנתח נתוני לקוחות בקלות, כאשר לכל לקוח מתקבלת תמונת מצב פרסונלית וספציפית עבורו. באמצעות מערכות CRM לעסקים המיועדות לניהול לידים, שיווק ופעילות דיגיטלית אפשר לנהל בנפרד תיקי לקוחות, לבחון את הלידים שמגיעים, לבצע הערכות מצב מול הקמפיינים הקיימים ולפתח אסטרטגיה חכמה שמבוססת על דאטה.

כל העבודה החשובה הזו מתבצעת במקום אחד שמרכז את כל הנתונים, שיש בו אינטגרציות מול מערכות הפרסום ואוטומציות חכמות שעוזרות לייעל משמעותית את העבודה על תיקי הלקוחות. 

ניהול זמן וחלוקת משאבים בתוך העבודה השוטפת

אחד הדברים הכי חשובים בתוך עבודה מול לקוחות, בעיקר כשמדובר בשיווק שוטף, ניהול הדיגיטל או ניהול קמפיינים הוא חלוקת זמן ומשימות. באמצעות מערכת CRM אפשר לנהל את הפרויקטים בצורה יעילה, לראות בכל רגע נתון מה הסטטוס של כל מהלך שיווקי, לקבל נתונים מתוך הקמפיינים באופן יעיל ולבצע פעולות שיווקיות וניהול לידים תוך כדי תנועה בלי לעבור מממשק לממשק. בתוך מערכת CRM לעסקים אפשר למצוא גם חיבור ליומן ולמייל ולסנכרן בין משימות העובדים על כל פרויקט שיווקי. 

מערכת CRM לעסקים: איסוף נתונים לשיפור המרות וניהול לידים

מערכות CRM מאפשרות לחברות דיגיטל לזהות מגמות, לעקוב אחר לידים ולנהל אותם באופן שוטף בצורה יעילה באמצעות דאטה. היום כבר ברור שאיסוף נתונים הוא חלק חשוב, אולי החשוב ביותר, בבניית קמפיינים איכותיים ורווחיים.

מערכת CRM לעסקים כמו FixDigital שואבת באמצעות אינטגרציות וחיבורים לכל מנגנוני הפרסום וניהול הקמפיינים בגוגל וברשתות החברתיות נתונים חשובים. אפשר לדעת בכל רגע נתון מהיכן מגיעים הלידים לעסק, מאילו קמפיינים, אלו קמפיינים עובדים ואלו פחות, באיזה פלטפורמות יש פעילות ערה ובאלו פחות וכמה מוציאים על כל ליד.  

באמצעות הנתונים האלו שנשלפים בקלות דרך הדשבורדים ומערכת הדוחות, אפשר לעשות שינויים בקמפיינים באופן שוטף, לשנות או לשפר את האסטרטגייה, לדייק ולטרגט באופן יעיל את קהל היעד ועוד. 

שיתוף ועדכון יעיל של הלקוחות

מערכות CRM מתקדמות מספקות כלי חשוב שחוסך הרבה מאד זמן. הלקוחות יכולים לקבל דוחות ולראות בכל זמן נתון את מצב הקמפיינים וניהול הלידים בעסק. 

האפשרות הזו יוצרת שיתוף פעולה טוב ויומיומי עם לקוחות הקצה, זמן תגובה מהיר, שיתוף בנתונים תוך כדי תנועה מה שעוזר לקבלת החלטות מהירות וכיבוי שריפות בעת הצורך. האפשרות לעדכן באופן שוטף את הלקוחות ולנהל את המערך הדיגיטלי תוך שיתוף פעולה מלא, מוסיפה גם לחוויית הלקוח ולפיתוח העסק שלכם. 

CRM לעסקים גדולים וקטנים

מערכת CRM לעסקים מאפשרת יצירת דפי נחיתה ותוכן במינימום מאמץ

אחד הדברים הקריטיים בקמפיין שיווקי הוא דפי הנחיתה. באמצעות מערכת CRM לעסקים של FixDigital מאפשרות לעצב בקלות, באמצעות גרירה ומיקום של האלמנטים, דפי נחיתה מעוצבים. העובדה שכל זה נעשה בתוך המערכת מקל משמעותית על העבודה ומאפשר לנסות ולקדם מוצרים רבים במינימום זמן ומאמץ. 

מערכת CRM היא כלי עבודה משמעותי לחברות ומחלקות דיגיטל שמנהלות תיקי לקוחות רבים ועוסקות בניהול קמפיינים ולידים. האוטומציות, האינטגרציות החכמות, הדאטה שנאסף במקום אחד – כל אלו הם יתרונות שהופכים את העבודה השוטפת לנוחה ואת הקמפיינים למוצלחים יותר.

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content