מערכת CRM מומלצת

העולם הדיגיטלי משתכלל כל הזמן, ובהתאם רף הציפיות הופך גבוה יותר ויותר עם הזמן. גם כשעל הפרק עומדת רכישת מערכת CRM – ובימינו חברות וארגונים כבר מודעים היטב לנחיצות מערכת שכזו – אין שום סיבה להסתפק בפחות מהטוב ביותר, מכל הבחינות.

המאפיינים העיקריים של מערכות CRM מומלצות

מערכת CRM מתקדמת, מקיפה וידידותית

Fix Digital תרגמה את הידע הרב בכל הנוגע לניהול לידים ולקוחות למערכת CRM חכמה שיודעת לסגור באופן הדוק ומדויק את מעגלי הקמפיינים,
השיווק על אפיקיו השונים והמכירות.

התוצאה: מערכת CRM מומלצת שיודעת, למשל, לבדוק עבורכם מה עשה הכסף שלכם בפייסבוק, מה הוא עושה באינסטגרם ועד כמה משתלמת ההשקעה ביוטיוב – ולהשוות בין כל אלה. עוד דבר שיודעת לעשות המערכת של פיקס דיגיטל הוא לבצע פילוחים על בסיס מילות מפתח או לפי קהל היעד.

את כל הדוחות, ההשוואות והפילוחים
מציגה המערכת באופן בהיר וידידותי למשתמשים, בעברית – כאמור אחד המאפיינים המובהקים של מערכות CRM מומלצות. גם תפעול הממשק קל להבנה, כך שתוך רבע שעה עד חצי שעה כל אחד מאנשי הארגון שאמורים להשתמש במערכת יוכל לעשות זאת, ולנצל את מלוא האפשרויות שלה.

פיצ’ר אחר שהופך את המערכת למתקדמת ואיכותית הוא המעקב אחרי הפניות. כל פנייה לא רלוונטית מסומנת ומובלטת כדי שלא תגזול זמן מהעובדים שלכם, וכמו כן ניתן לשגר מיילים מובנים בלחיצת כפתור, לתאם פגישות מכירה ביעילות רבה, להנפיק רשימות לקוחות בהתאם לטיפול הנדרש, ועוד ועוד.

איך בנתה Fix Digital מערכת CRM מומלצת במיוחד?

המהות של מערכת ה-CRM של Fix Digital היא להציג בפניכם כמה שיותר מידע באופן נוח להבנה ומבלי שתצטרכו להשקיע זמן יקר בתפעול הממשק. בזכות עובדה זו,
ניתן לטפל באופן מיטבי גם בלקוחות הקיימים וגם בלידים החדשים במינימום שעות עבודה.
תשובות מקיפות לשאלות ספציפיות ולהתנסות חינמית במערכת, מוזמנים ליצור איתנו קשר

כל המידע על מערכת CRM מומלצת לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים