לוגו חדש סמל שקוף

מידע על מערכת CRM

הנכס המשמעותי ביותר של כל עסק הוא הלקוחות. כדי לייצר מאגר לקוחות רחב, שיהווה בסיס איתן להצלחה ארוכת טווח, עסקים משקיעים משאבים רבים מאוד בשיווק, ובעידן הנוכחי בעיקר במרחב הדיגיטלי – אבל כדי למצות את ההשקעה הנ”ל, חובה להקדיש תשומת לב לעוד מרכיב הכרחי: ניהול לקוחות יעיל, כזה שמתייחס במהירות לכל ליד, עוקב אחרי הטיפול בכל פנייה, ומוודא שחלוקת התקציבים לערוצי השיווק הינה אופטימלית. את כל אלה ניתן להשיג באמצעות מערכת CRM, ורצוי כמובן שגם לבחירת המערכת המשתלמת הזו תוקדש תשומת לב.

התרומה של מערכות CRM לניהול פניות, לקוחות ופרסום

המונח CRM הוא ראשי תיבות של הביטוי ניהול קשרי לקוחות (Customers Relationship Management). זהו תחום ידע שהתפתח באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות – בעקבות הגידול במספרי הלקוחות שיש לעסקים ובשל העובדה שבמקרים רבים אין מגע ישיר איתם, לפחות בתחילת הדרך. בהתאם פותחו כלים לניהול מושכל של האינטראקציות בשלבים השונים של משפך המכירות, ואת כולם מאגד הממשק של מערכת CRM.

מערכת שכזו מבוססת על 3 עקרונות מרכזיים:

מערכת CRM עם ממשק מקיף ונוח במיוחד לשימוש

מערכת CRM כוללת מודולים שונים לניהול הפניות לעסק כולל הלידים, לניהול הלקוחות הקיימים ולניהול הפרסום. באופן טבעי מדובר בכמויות גדולות מאוד של נתונים, כולם בעלי חשיבות לצורך החלטות שונות, ולכן אחד המפתחות העיקריים של מערכת איכותית באמת הוא נוחות השימוש בה.
המערכת של פיקס דיגיטל מבוססת על בקיאות מעמיקה הן בתחום ניהול הלקוחות והשיווק הדיגיטלי והן בתחום ממשקי המשתמש.
התוצאה: מסכים שמציגים מידע חיוני באופן בהיר כך שקל לראות מיד גם את התמונה המלאה וגם את כל הפרטים הרלוונטיים, גמישות מרבית כך שכל עובד ועובדת יכולים לבנות דוחות בהתאמה מלאה לצרכים שלהם, ושפע פיצ’רים חשובים: שליחת מייל מובנה מותאם לכל פנייה ולסטטוס הטיפול בה, התראות אודות שיחות שלא נענו, הצגת כמות הלידים מאפיק פרסום ספציפי לאורך ציר זמן כדי לזהות השפעת צעדים שננקטו, השוואה בין עלויות הפגישות שמקורן בערוצי שיווק שונים, ועוד ועוד. עוד תורמת לנוחות השימוש ולחיסכון הניכר בזמן העבודה העובדה שהמערכת של פיקס דיגיטל הינה בעברית.
את הממשק המשוכלל והידידותי ניתן לחבר לכל המקומות במרחב הדיגיטלי שבהם יש לעסק אינטראקציות עם גולשים: האתר, דפי נחיתה, רשתות חברתיות, טאבולה/אאוטבריין ועוד.

התועלות הבולטות של CRM עם Fix Digital

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content