מערכת CRM בעברית

למה מערכת CRM בעברית היא הפתרון הנכון עבורכם?

לפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 3 מכל 10 ישראלים מעריכים כי הם קוראים באנגלית ברמה טובה מאוד. עוד 25% מציינים שהשליטה שלהם בקריאת שפה זו טובה, ורק שמינית מהישראלים לא יודעים לקרוא אנגלית. בקרב בעלי השכלה על-תיכונית, רק 4% לא מסוגלים לקרוא טקסטים בשפה המדוברת ביותר בעולם. המסקנה המתבקשת: סביר להניח שהעובדים שלכם מסוגלים להתמודד עם אנגלית – ולמרות זאת כשמחפשים מערכת CRM מומלץ להעדיף את אלה דוברות העברית.

מערכת CRM בעברית חדשנית ונוחה מאוד לשימוש

העדפת מערכות CRM בעברית היא כמובן רק השלב הראשון בבחירה מושכלת שתניב תועלת מרבית. מרכיב מהותי אחר שחשוב לוודא הוא עד כמה המערכת מקיפה. רק כשאתם יכולים לרכז במקום אחד את כל הפניות אליכם – כולן בלי יוצא מן הכלל – ניתן באמת לדעת בוודאות שאף לקוח לא יתפספס.

מערכת CRM של Fix Digital מתחברת לאתר שלכם, לכל דפי הנחיתה, לכל הרשתות החברתיות, לטאבולה ולאאוטבריין ולכל מקום אחר שבו אתם משווקים את העסק. בהתאם כשאתם רוצים למשל לערוך השוואה בין עלות כל ליד, ההשוואה תהיה אכן מקיפה ורלוונטית. באופן דומה אם תבקשו לדעת מה מניב לכם יותר פגישות, הנוכחות באינסטגרם או בפייסבוק, גם כן תוכלו לקבל את הנתונים המתאימים, והם יוצגו בפניכם בבהירות שמקלה על הניהול.

פיצ’ר חשוב נוסף של מערכת CRM בעברית שתמצאו בממשק של פיקס דיגיטל הוא מעבר מסודר על כל הפניות, בהתאם לכל פילוח שתרצו ובפרט על סמך סטטוס הטיפול בהן. מרכיב זה מבטיח מיצוי מלא של משפך המכירות שתכננתם, ביעילות מרבית.

CRM בעברית של פיקס דיגיטל - יעילות מרבית בדרך לשדרוג הביצועים של החברה

המסקנה המתבקשת:
מערכת CRM בעברית של פיקס דיגיטל היא הפתרון המושלם למיצוי השיווק והפוטנציאל של כל מי שעשוי להיתרם מהשירותים והמוצרים שלכם.

שאלות ותשובות פופולריות מערכת CRM בעברית

כן! המערכת שלנו ב-fixdigital מאפשרת שימוש בשפה העברית. למה לעבוד קשה שאפשר לעבוד בשפה העברית? מערכת CRM בעברית תיתן יתרונות באופן ישיר לעסק שלכם ותגביר את היכולת של העובדים שלכם.

מערכת CRM בעברית מעניקה מגוון יתרונות אשר תורמים לכם בתור מנהלים בעסק. חפיפה מהירה יותר, למידה והבנה מהירה יותר של המערכת, תקשור עם לקוחות בשפת אם, הטמעה וחיבור מהיר של המערכת ועוד.

החיבור למערכת ה- CRM הוא תהליך פשוט אשר מלווה באנשי מקצוע. אנו, בחברת fixdigital נשמח ללוות אתכם בתהליך הטמעת המערכת, נסביר על היתרונות והיכולות שלה ונספק את כל המידע הנדרש ושירות מלא.