לוגו חדש סמל שקוף

מערכת crm לניהול לקוחות

מערכת CRM לניהול לקוחות

מערכת CRM לניהול לקוחות ממלאת תפקיד משמעותי בתהליך ניהול לקוחות בתוך חברה או עסק. הפונקציות השונות בתוך המערכת עוזרות לפתח מערכת יחסים קבועה עם הלקוחות, בין אם מדובר בלקוחות פוטנציאליים בתוך תהליך מכירה או לקוחות קיימים שצריך לשמר. 

ישנם כמה שלבים לניהול לקוחות שבאים לידי ביטוי בעבודה מול מערכת CRM לניהול לקוחות שיכולה לייעל ולהפוך אותם לקלים במיוחד.

מהם השלבים לניהול לקוחות יעיל באמצעות מערכת CRM לניהול לקוחות? אנחנו כאן עם התשובות. 

1. איסוף נתונים ואינטגרציות בעזרת מערכת CRM לניהול לקוחות

השלב הראשון בתהליך ניהול הלקוחות הוא איסוף מקצועי וברור של הדאטה המגיעה מכל קמפיין ומכל יצירת קשר של לקוחות. הלידים הנאספים במערכת מגיעים עם אינפורמציה שחשוב להבין אותה ושעוזרת להפוך כל אינטראקציה עם לקוחות ליעילה יותר.

הדאטה כוללת פרטי יצירת קשר, היסטוריית רכישות במידה ומדובר בלקוח חוזר, העדפות מסוימות של לקוחות חוזרים, מקור הפנייה של הלקוחות והתנהלות שוטפת מולו. באמצעות הבנת הנתונים האלו אפשר ליצור תהליכי ניהול לקוחות יותר מהירים, אוטומטיים ופרקטיים. מערכת CRM לניהול לקוחות מייעלת תהליכים משמעותיים בעסק ומקצרת זמני עבודה.

2. יצירת פרופילים של לקוחות – לטרגוט ופעילות שיווקית

האם הלקוח הגיע דרך קמפיין דיוור או אולי דווקא פנה באמצעות שיחה דרך מספר וירטואלי? האם יש מוצרים מסוימים שלקוחות יותר מתעניינים בהם או פחות? איפה כדאי לשים את הפוקוס? באמצעות מערכת CRM לניהול לקוחות אפשר לבנות פרופיל מדויק של הלקוח ולהיעזר בנתונים לטרגוט, פעילות שיווקית, מכירות ללקוחות קיימים ועוד. 

אחרי שבנינו את הפרופילים של הלקוחות הקיימים, אפשר לבנות תהליכי אוטומציה לניהול הפעילות מול הלקוחות, לשיווק ושימור לקוחות וכדומה. מערכת CRM תתרום לשיפור יצירת תהליכים ותייעל מהלכים גדולים.

3. פיתוח תהליכי העבודה מול הלקוחות

אחרי שאפיינו את הלקוחות, השלב הבא לניהול לקוחות מוצלח הוא פיתוח תהליכי עבודה. מערכת CRM כמו FixDigital יוצרת תהליכי עבודה אוטומטיים, למשל לאחר פניית הלקוח אפשר לשלוח לו פרטים לקביעת פגישה דרך וואטסאפ, לעדכן במבצעים ומחירים מיוחדים דרך המייל או לתזמן שיחת טלפון להמשך טיפול. 

מערכת CRM לניהול לקוחות

מערכת CRM לניהול לקוחות מאפשרת מגוון רחב של אינטגרציות ופיתוח תהליכי אוטומציה שהופכים את כל העבודה מול הלקוחות, בין אם מדובר בשיווק, מכירה או שימור לקוח ליותר יעילים ופחות תלויים בנוכחות העובדים.

4. מערכת CRM לניהול לקוחות והקמת דוחות ודשבורדים למעקב

שלב חשוב בהגדרת תהליכי ניהול לקוחות בתוך המערכת הוא שימוש בדוחות והתאמת הדשבורדים למעקב אחרי הלידים הנכנסים והטיפול בהם. כל עובד יכול ליצור לעצמו דשבורדים מותאמים אישית שמציגים נתונים לפי התפקיד.

כל המידע אודות מערכת CRM לניהול לקוחות

מחפשים מידע על מערכת crm לניהול לקוחות? רוצים לקבל מידע מקצועי ואמין? כל המידע המקצועי ביותר בתחום מערכת crm לניהול לקוחות – מאמרים, כתבות, מוצרים ומידע מקצועי

CRM בעברית

מערכת CRM לניהול לקוחות בשפה העברית

תוכנת CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לניהול לקוחות

מה זה CRM

מערכת CRM לניהול לקוחות - מה זה בכלל ומתי נשתמש?

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content