תוכנת CRM

עבור לא מעט אנשי עסקים תוכנת CRM מהווה את לב ליבו של תפעול הארגון או החברה שלהם. ועדיין כדאי להגדיר מהו CRM ומהי התוכנה הזו. CRM הוא ראשי תיבות למינוח האנגלי Customer Relations Management המייצגת למעשה את המושג ניהול קשרי לקוחות.

מדובר בכלי שהוא חלק מאסטרטגיה או תהליך המסייעים לעסקים לארגן ולגשת לנתוני לקוחות בצורה טובה יותר וזאת בכדי לעשות שימוש בנתוני הלקוחות הנאגרים במערכת בכדי לשפר ולייעל את היקף המכירות וההכנסות. הטכנולוגיה המתפתחת הפכה את ההערות שנכתבו בכתב יד ובספר הטלפונים הידני לבסיס נתונים אשר בתחילה אוחסן במחשבים בודדים, ועם הזמן עבר למשהו הרבה יותר מורכב. היום ברור לכל בעל עסק שעל מנת להתחרות בכל ענף כלשהו, הוא זקוק למערכת אמינה המבוססת על תוכנה כזו.

מהי מערכת CRM?

- FixDigital CRM – תוכנת CRM ממוקדת

  • אם אתם מחפשים אחר ממשק ממוקד ויעיל לניהול הפניות לעסק שלכם. ומעוניינים להביא לכך שבתוך זמן קצר של כ-20 דקות יצליח כל עובד בארגון שלכם לתפעל אותו, הרי שתגלו כי תוכנת CRM של – FixDigital CRM היא בדיוק הכלי שמתאים לכם.
    עם – FixDigital CRM יקבלו העובדים שלכם התראות אוטומטיות שכל הזמן יניעו אותם לפעולה כשהמטרה היא לדאוג שאף משימה לא תיפול בין הכיסאות. בנוסף, כל המידע לגבי כל עלות פניה, מחיר עלות פגישה ומחיר עלות עסקה יהיה זמין לכל מי שזקוק לכך,
    ומבחינת הלקוח העסק יתנהל בשקיפות ובאחידות. לא חשוב מי מהעובדים שלכם ידבר עם הלקוח, הוא תמיד יהיה מעודכן לגביו.

מה כדאי לחפש בתוכנת CRM טובה