לוגו חדש סמל שקוף

Fix Bot - בוט לעסקים

מענה חכם ללקוחות בשילוב Fix CRM

שירות Fix Bot מעמיד לרשותכם בוט משולב להתכתבות בוואטסאפ ולשיחה קולית בטלפון - לייעול תהליכי המכירה, השירות והתמיכה 24/7.

הפיתרון שעושה מהפכה בדרך בה התרגלנו לקבל שירות

כולנו מכירים את החוויה המייגעת של פנייה למוקד טלפוני. ראשית אנו חייבים להתאים את עצמנו לשעות הפעילות המוגבלות שלו, לבזבז זמן בהמתנה לנציג שלעתים עוברת דרך תפריט IVR מתיש, ואז להגיע לנציג שלא תמיד הוא מספיק מקצועי ומנוסה כדי לעזור לנו. לחוויה השלילית הזאת יש מחיר יקר גם עבור העסק, שמשלם בלקוחות שמגיעים לשלב הקנייה עצבניים או שנוטשים עוד לפני שמגיעים לנציג.

 בוט טלפוני שזמין מיידית בכל יום ובכל שעה מתוכנת לענות על כל צרכי השירות של לקוחות החברה ביעילות, לתת מענה אחיד שהוגדר מראש ולהעניק עם חוויית שירות משופרת ובאותו זמן לחסוך כוח אדם. חיבור למערכת CRM מאפשר לתעד אוטומטית את הנתונים מכל פנייה ישירות בתוך כרטיס הלקוח, לצרכי מעקב עתידי. פשוט, חסכוני, רווחי.

למה חשוב היום שלכל עסק יהיה בוט?

בעידן הדיגיטלי בו התרגלנו לעשות פעולות בשירות עצמי באינטרנט, לקוחות מרגישים שאין סיבה שזמינות של שירות לקוחות טלפוני תהיה מוגבלת לשעות מסוימות וברגע שהם לא מקבלים מענה בזמן שנוח להם, או מחכים יותר מדי על הקו, הם עלולים לפנות למתחרה שזמין עבורם תמיד.

מעבר לכך, פרסום דיגיטלי שפעיל 24/7 מביא את הלקוח הפוטנציאלי לאתר החברה גם מעבר לשעות הפעילות של נציגים אנושיים. אם המספר באתר יאפשר התחלה של תקשורת עם לקוח גם באמצע הלילה, הפרסום יהפוך אפקטיבי הרבה יותר. 

רוצים להיות זמינים 24/7/365 מבלי להעסיק עובדים לילות, שבתות וחגים? בוט חכם יעשה את העבודה, פעמים רבות טוב יותר מנציג אנושי ובעלות נמוכה בהרבה.

צרו עמנו קשר

לפרטים נוספים נא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

אילו עסקים יכולים להיעזר בבוט ובאילו דרכים?

בכל המקרים האלו אין הכרח במענה אנושי,
אך במידה ובסוף התהליך עדיין נדרש מענה אנושי,
הבוט משאיר הודעה לנציג אנושי לחזור ללקוח בהקדם.

BOT חכם – לומד לנצח בשבילך

באמצעות טכנולוגיית AI מערכת Fix BOT לומדת את כוונות המתקשר ויודעת לנסח תשובות המותאמות לו להשגת תוצאות אופטימליות. כמו כן, המערכת לומדת משיחות עם לקוחות קודמים מידע שהיא יכולה ליישם עם הלקוחות הבאים כך בוט חכם יותר דומה לנציג מכירות אנושי מאשר לתפריט קולי פשוט.

כל היתרונות ב Fix BOT

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content