לוגו חדש סמל שקוף

אוטומציות והתממשקויות חכמות

לא מעט ארגונים ועסקים מחפשים אחר דרכים לייעל ולשפר את תהליכי המעקב שלהם אחר לקוחות והאינטראקציה עמם ורבים מהם לא מכירים באפשרויות הדיגיטליות העומדות לרשותם.

הגישה המאומצת כיום על ידי רבים מהארגונים הנה שילוב אוטומציות והתממשקויות חכמות למערכת אחת, המאפשרת לאסוף ולעבד כמות גדולה של מידע להתייעלות ניהול הלידים – באופן שמוביל לעלייה בהכנסות הארגון לצד חיסכון בכוח אדם. מערכת CRM מתקדמת היא הכלי היעיל ביותר לניהול האוטומציות וההתממשקויות השונות, כאשר היא מאגדת את כולן תחת קורת גג אחת המספקת תמונה עדכנית ומלאה של קשרי הלקוחות בארגון.

מהן אוטומציות ומדוע צריך אותן

אוטומציות הן כלי שיווקי שמטרתו העיקרית הנה לייעל את התקשורת מול הלקוח. מדובר על פעולות אוטומטיות המתרחשות על פי הגדרות מראש של התנהגות הלקוחות המוטמעת במערכת, כאשר ניתן להגדיר בה מראש תהליכים שיווקיים שאותם אנו רוצים שהלקוח שלנו יחווה, בהתאם לתרחישים שונים.

את האוטומציה מפעילים לאחר ההגדרה הראשונית וכאשר הלקוח יתנהג בהתאם לאותן ההגדרות הוא יכנס אוטומטית למסע לקוח שהוגדר מראש גם כן. התקשורת מול הלקוח במסגרת האוטומציות נעשית במגוון דרכים – בהודעות ברשתות החברתיות, בדוא”ל, בהודעות פוש, הודעות בטלפון ועוד.

מעט יותר בהרחבה, האוטומציה מורכבת מטריגר, פילטר ופעולה.

כדאי לציין כי ניתן להגדיר טריגרים שונים על מנת למקסם עד כמה שניתן את יעילות האוטומציה, את ההתאמה שלה למגוון תרחישים וליצור אינטראקציה טובה ורחבה יותר מול קהל לקוחות רלוונטי מנגזרות שונות.

מערכת CRM מודרנית ומתקדמת תבצע את ההתממשקויות באופן שתייעל את תהליכי העבודה, תצמצם את כוח האדם ותוביל לעלייה בהכנסות הארגון באותה נשימה, תוך הצגת הנתונים באופן קריא ונוח לשימוש.

התממשקות של מערכות שונות למערכת חכמה אחת

כאשר לארגון ישראלי קיימת השאיפה לאמץ תהליכי עבודה דיגיטליים חכמים שבמסגרתם מערכות שונות ממגוון נכסים דיגיטליים יתממשקו לכדי מערכת אחת חכמה, מומלץ להיתמך על ידי מערכת CRM בעברית שיכולה להתמודד עם המשימה. המערכת תאגד תחת קורת גג אחת את כלי הניהול השונים – ותציג את הלידים, האינטראקציות והתמונה העדכנית ביותר של פעילות העסק בכל הנוגע לקשרי הלקוחות.

מערכת CRM מומלצת לארגונים בישראל תקלוט שיחות בזמן אמת למערכת, תגדיר מיילים מובנים בעברית לשליחה בלחיצת כפתור, תעקוב ותחבר את עולם המכירה למקורות הפרסום, תקלוט פניות מלקוחות בכל רחבי הארץ, תתעדכן בעסקאות ובפגישות חדשות ותאפשר צפייה בקמפיינים השיווקיים אונליין. המערכת תנהל את קליטת כל הליכי המעקב אחר פניות ממקורות פרסום, תיצור ממשק בין האתר לבין דפי הנחיתה, תשלח הודעות על שיחות שלא נענו ותנהל פניות אוטומטיות עד שלבי המכירה הסופיים. כמו כן, המערכת תנהל משימות ותזכורות ותאגד את הלידים ואת אנשי הקשר והלקוחות השונים של הארגון.

פיקס דיגיטל - ממשק לביצוע אוטומציות והתממשקויות חכמות לארגונים ולבתי עסק

מערכת ה-CRM של פיקס דיגיטל תסייע לארגון שלך לעשות את הצעד הדרוש לו כדי לנסוק קדימה אל העולם הדיגיטלי, בקלות, ביעילות ובמקסימום רווח. המערכת שלנו מסייעת לארגונים רבים לחסוך זמן רב, מייעלת תהליכי עבודה, משתפת את המידע בין העובדים לשם יצירת זרימת עבודה חלקה יותר – ובעיקר מספקת תמונה מלאה ועדכנית של קשרי הלקוחות והצלחת הקמפיינים הדיגיטליים.

המערכת שלנו תסייע לארגון שלך לחסוך בכוח אדם תוך העלאת ההכנסות, נספק לך שירותי הטמעה, ייעוץ והכוונה ונדייק את הצרכים של הארגון שלך כך שהמערכת תפיק ממנו את המיטב.

למידע נוסף, נשמח לעמוד לרשותך ממש כעת.

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content