לוגו חדש סמל שקוף

חמישה דברים שהופכים מערכות לניהול לידים למוצלחות במיוחד

מספרים וירטואלים

בתוך עולם שבו אנחנו כל הזמן צריכים להיות עם היד על הדופק, לנהל את הקמפיינים והלידים המגיעים במהירות כדי לספק מענה לכל הלקוחות הפוטנציאליים ולערוך שינויים מהירים בהתאם לכל כך הרבה משתנים מסביב, יש חשיבות לפונקציות השונות שכוללות מערכות לידים כמו FixDigital ואחרות. במאמר זה נחקור חמישה דברים שהופכים מערכת CRM ליעילה ומוצלחת בניהול הלידים המגיעים לעסק. 

1. איסוף נתוני לידים למקום אחד

מערכת לידים יעילה אוספת את כל הנתונים למקום אחד שבו קל להעריך את המצב, לבצע פעולות ולנהל את הלידים באופן שוטף בדרך מהירה ואוטומטית. מערכת CRM לעסקים כמו FixDigital עושה בדיוק את זה. 

היא מאפשרת לאגד את כל הלידים במקום אחד. הלידים נשאבים לתוך המערכת באופן אוטומטי באמצעות אינטגרציות וחיבורים לממשקי הפרסום והשיווק, לפלטפורמות ליצירת קשר, טפסים, מספרים וירטואליים ועוד. כל הלידים המגיעים למערכת מופיעים במסך מאורגן ומפורט ואפשר לראות את כל הנתונים בלחיצת כפתור מהירה. 

2. אפיון הלידים בהתאם לסטטוס

המערכת מאפשרת יצירת דוחות מפורטים ומספור של הלידים לפי פרמטרים שונים ובכך עוזרת לבצע הערכות מצב, לשפר תהליכי עבודה של ניהול לידים או טיפול שוטף בהם, לשלב ניהול קמפיינים יעיל שמביא את הלידים ומגדיל את המספר שלהם ועוד. 

באמצעות אפיון הלידים דרך הפרמטרים השונים, אפשר בעצם להעריך מאיפה מגיעים רוב הלידים, איפה צריך לחזק את העבודה השיווקית וגם להכיר טוב יותר את קהל היעד באמצעות נתונים דמוגרפיים, מוצרים רלוונטיים, התנהגות ביצירת הקשר ועוד.

3. טיפוח לידים באופן מותאם למוצר ולקהל

מערכות CRM שכוללות אינטגרציות וכלים לניהול לידים מאפשרות לטפח לידים באמצעות אפיון קבוע של קהלי יעד חדשים, העדפות יצירת קשר וחיבור למוצרים ושירותים פופולריים בתוך החברה. המערכת אוספת גם נתונים של שימור לקוחות ושירות לקוחות מה שמסייע לראות מי הלקוחות שקיימים בתוך החברה, אלו מוצרים הם רוכשים שוב ושוב, מהי ההתנהלות סביבם ובאילו אמצעי קשר הם מתנהלים. כל זה עוזר לנהל מערך לקוחות ולידים חכם. 

4. תקשורת טובה ויעילה עם הלקוחות

אפשרויות אוטומציה של הודעות עדכון, שיחות טלפון, קביעת פגישות, שליחת מיילים וכדומה הקיימות בתוך מערכות CRM לעסקים מאפשרות ניהול לידים יעיל מאד וטיפוח תקשורת טובה מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

כשהתקשורת מול הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים יעילה ונעשית בצורה זורמת ואוטומטית, יש הרבה יותר פניות ליצור תהליכים שיווקיים חדשים, להציג מוצרים ולפתח שירותים חדשים ולהגיע ליותר ויותר לקוחות פוטנציאליים. 

5. דוחות ודשבורדים לעבודה שוטפת

מערכת לידים כמו FixDigital שכוללות אפשרות להתאמת דוחות ודשבורדים ייעודיים לכל בעל תפקיד במערכת, יכולות לתרום לשיפור וייעול העבודה השוטפת ולניהול לידים הרבה יותר מדויק ואחראי, מבלי לפספס אף ליד.

בכל רגע נתון אפשר לראות במערכת את הלידים החדשים, לשייך אותם לאנשים המתאימים בתוך החברה, לראות אילו צעדים ופעולות נעשים מול אותו פונה ולפתור בעיות תוך כדי תנועה. 

מערכות CRM לעסקים שכוללות אפשרויות ניהול לידים מגוונות כמו FixDigital עוזרות למנהלים במחלקות הדיגיטל וניהול קמפיינים, המכירות, שירות הלקוחות, הכספים וכל שאר המחלקות בעסק להפוך את יום העבודה להרבה יותר יעיל ואת העבודה מול הלקוחות הפוטנציאליים לטובה ורווחית יותר. בנוסף, מערכות ניהול לידים חכמות מאפשרות לנהל מערך קמפיינים מצליח ולהפוך כל השקעה בקמפיין לרווח שחוזר לחברה ועוזר לה לצמוח. 

בנוסף, חברות דיגיטל שמנהלות כמה תיקי לקוחות, יכולות להפוך את המערכת לכלי עבודה משמעותי שעוזר לנהל כמה שיותר תיקי לקוחות במינימום מאמץ ולהביא לרווחים ולצמיחה.

כל המידע על מערכות לניהול לידים

כל מה שצריך לדעת על מערכות  ניהול לידים ו – CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content