לוגו חדש סמל שקוף

מהם היתרונות של מערכת ניהול לידים?

המלצות על מערכת CRM

כל בעל עסק היום יודע שהוא חייב נוכחות דיגיטלית קבועה כדי לייצר לידים. הנוכחות הזו ברשת מושתתת על אסטרטגיה ברורה ועל נתונים שנאספים מהשטח. כדי לממש את האסטרטגיה הוא חייב לעבוד – ליצור עוד ועוד חשיפה למותג, לנהל קמפיינים, להעלות תכני דיגיטל בשוטף ולנהל במקביל כמה ערוצי פרסום.

מפייסבוק ועד אינסטגרם, מיוטיוב ועד אתר העסק, מטאבולה ואאוטבריין ועד לדפי הנחיתה המכוונים למוצר מסוים, מדיוור קבוע ללקוחות ועד לקמפיינים ממומנים במערכות הפרסום. כל אלו אמורים לייצר לידים באופן שוטף. זהו הבסיס להתנהלות עסקית נכונה של העסק.

מערכת ניהול לידים כמו FixDigital CRM מאפשרת לבעלי עסקים, מנהלי דיגיטל ומכירות ועצמאיים המנהלים עסק לקידום ושיווק אינטרנטי, לייצר מרחב אחד שאליו נאספים כל הנתונים ובו מתקיימות כל הפעולות שמובילות להפניות ולידים. אבל זה לא מספיק, המערכת מספקת את מסע הלקוח המלא כשהיא מאפשרת ניהול לידים באופן שוטף וחכם, מבלי לעבור בין מערכות שונות של שיווק ומכירה. הכל במקום אחד.

מה הופך מערכת ניהול לידים כמו FixDigital CRM לכלי עזר בידי כל בעל עסק או מנהל דיגיטל?

  • יצירת נוכחות קבועה עם ראייה אסטרטגית רחבה: מערכת ניהול לידים שמשקפת גם את הנעשה בכל הקמפיינים בפלטפורמות השיווקיות השונות, הכל ממקום אחד נגיש שבו כל הנתונים נפרשים מול העיניים ומספקים תמונה רחבה.
  • תמונת מצב לגבי הלידים – באמצעות המערכת ניתן להבין האם הלידים חמים או קרים, מאיפה הגיעו, מי הקהל שעומד מאחוריהם ולבצע שיפורים ודיוקים בקמפיינים.
  • יצירת קשר שוטף עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות תהליכים אוטומטיים חכמים – מערכת FixDigital CRM מאפשרת לנהל תקשורת עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות וואטסאפ, הודעות, צ’אטים ומיילים.
  • חיבור חכם למערכות דיוור, סליקה והנהלת חשבונות שמאפשרות לנווט את הלקוח בצורה חכמה ויעילה לרכישה.
  • מעקב אחרי הפניות באמצעות לחיצת כפתור פשוטה – המאפשרת לקבל רשימות של לידים בהתאם לסטטוס העדכני שלהם.
  • קבלת הודעות והתראות על שיחות שלא נענו, תיאום פגישות, מיילים אוטומטים עבור פניות סטנדרטיות ועוד.
  • מאגר מידע מדויק עבור העסק – מערכת לניהול לידים היא הבסיס לקמפיינים הבאים בעסק. היא משמשת כמאגר דאטה גדול שעוזר לטייב ולמקסם את הרווחים מכל קמפיין, לדייק את הקהלים, לשפר המרות מתוך דפי נחיתה ולבחון כמה לידים הניב כל קמפיין בכל ערוצי השיווק. המערכת מאפשרת באמצעות דוחות ודשבורדים לניהול נתונים לקבל דוחות השוואה בין הקפי המכירות בקמפיינים שונים המתקיימים במקביל.

מערכת ניהול לידים מבית FixDigital – הופכת את תהליך השיווק והמכירה ליעיל ורווחי

באמצעות מערכת FixDigital CRM מנהלים בעלי עסקים, מנהלי דיגיטל, שיווק ומכירות ובעלי חברות לקידום ושיווק דיגיטל את מערכי הקמפיינים והלידים בצורה זורמת, איכותית ויעילה. המערכת מחברת בין כל הקצוות, יוצרת תהליכים אוטומטיים חכמים ומאפשרת לנהל את כל הלידים בכל רגע נתון ולדעת מה הסטטוס.

כל המידע על מערכת ניהול לידים ו - CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת ניהול לידים ו – CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content