לוגו חדש סמל שקוף

מערכת CRM לניהול הפניות על ידי הלקוחות

עסק שהלקוחות שלו אינם מנוהלים ביעילות הוא עסק שמפסיק כסף, אין בכך כל ספק. כאשר אנחנו כבעלי עסקים ומנהלים בארגונים לא יודעים מה קרה עם הלקוחות שניסו ליצור קשר עם העסק, מילאו פרטים באתר והתחרטו או אפילו נכנסו לדף נחיתה דרך קמפיין מימון המונים, אנחנו למעשה לא מבינים לעומק את השפעות ההשקעה שלנו בעסק.

בעבר הדבר כלל לא היה אפשרי, אך כיום כל בית עסק יכול לדעת במדויק איזה קמפיין שיווקי היה יעיל, מאיזה רשת חברתית מגיעים רוב הלקוחות שלו, היכן הוא נצפה באופן משמעותי והיכן בכלל לא כדאי להשקיע. היום ניתן לנהל את ההפניות שמתקבלות מהאינטרנט ולהפוך קמפיינים שיווקיים ללקוחות של ממש.

איך עושים זאת נכון? באמצעות מערכת לניהול פניות – או בשמה המקצועי – מערכת CRM.

ניהול פניות – כיצד עושים זאת נכון

שאלה שעולה לא אחת מצד עסקים היא האם ניתן לנהל נכון את הפניות והתשובה החד משמעית לכך היא – כן! כיום ישנם כלים יעילים שמספקים את מלוא המידע כדי לסייע לעסק לנסוק מעלה בניהול הפניות מכל סוגי המדיה. מערכת CRM היא אולי הכלי היעיל ביותר בתחום זה, כאשר היא מספקת חיבור ישיר לגוגל ולפייסבוק, נתונים כמו למשל עלויות, מיקוד וחשיפה של קמפיינים כולל הקלקלות לכל סוג של קמפיין.

המערכת מחברת את האתרים והקמפיינים כולם למסך אחד בו ניתן לקבל את התמונה השלמה של פניות הלקוחות, תוך מדידת פרמטרים שונים ממוקדים כגון מילת המפתח שעבורה התקבלה כל שיחה. מערכת ניהול פניות יעילה תהיה ממוקדת במיוחד, תהיה קלה לתפעול על ידי העובדים השונים ותייצר התראות אוטומטיות כך שאף לקוח פוטנציאלי לא ייפול בין הכיסאות.

מערכת CRM לניהול פניות

הטמעת מערכת CRM לניהול פניות תחבר את התשתית הדיגיטלית של העסק לכל פלטפורמה דיגיטלית, היא תספק ארגז כלים מלא עבור כל אחד ואחת מהעובדים תוך חיבור למדיות השונות. בשלב ראשון מחברים את כל האתרים והמדיות, המערכת יוצרת טלפונים חכמים שמתחלפים בעצמם בתוך הנכס הדיגיטלי שנוצר ולאחר מכן מבצעת מדידות תוך אספקת דוחות על הנתונים השלמים של הפניות לעסק.

לאחר מכן כל עובד על פי הרשאתו יוכל להסיק את המסקנות על כל פניה של לקוח, כמו למשל איזו מהפניות הפכה לפגישה או הובילה לסגירת עסקה, היכן הקמפיין היה לא רלוונטי או חלש במיוחד ומה סטטוס הטיפול בכל בקשה.

פיקס דיגיטל – המערכת המדויקת לניהול פניות

CRM של פיקס דיגיטל שמה את העסק במרכז תוך ניהול חכם ואיכותי של כל הלקוחות והלידים – מהרשתות החברתיות, מקמפיינים ממומנים, מטאבולה ואף מהיוטיוב. המערכת יודעת לנתב ולספק מידע אודות כל ליד, תוך אספקת התראות ודוחות מהם ניתן להסיק בקלות מהיכן בדיוק הכסף שמושקע בקמפיינים פרסומיים תשתלם יותר.

שלל יתרונותיה של מערכת CRM מבית פיקס דיגיטל

מערכת CRM מבית פיקס דיגיטל טומנת בחובה יתרונות רבים, להלן העיקריים שבהם:

שאלות? נשמח לספק לך פרטים נוספים!

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content