לוגו חדש סמל שקוף

מדידת שיחות

  • כל שיחה נכנסת לכל עסק היא נכס בעל פוטנציאל רב – בתנאי שיודעים לממש אותו נכון. הבסיס למימוש הפוטנציאל הוא מערכת שיודעת לזהות את מקור השיחה ובנוסף לבצע מדידות רלוונטיות מדויקות לגבי התוצאות של כל שיחה. למעשה כמעט אי אפשר לדמיין אסטרטגיית שיווק עכשווית שלא נעזרת בכלים מתקדמים כמו מדידת שיחות. במציאות שבה התחרות בכל תחומי הפעילות רבה, וכל עסק מחפש דרכים משתלמות לעקוף את המתחרים בדרך ללקוחות, מערכת מסוג זה היא פשוט חובה.
תצוגת שיחות נכנסות

מספרים וירטואליים ומדידת שיחות כבסיס להשבחת השיווק

התוצרים של מערכת מדידת שיחות מגוונים, מעניינים ובעיקר מועילים מאוד.

כך למשל, לאחר התקנת מערכת שמייצרת מספרי טלפון וירטואליים עבור כל נכס דיגיטלי שברשותכם ולאחר מכן מודדת את השיחות הנכנסות, תוכלו לדעת בדיוק כמה פניות הניב כל קמפיין שהעליתם – בפייסבוק, בגוגל, ביוטיוב וכו’.

לאחר מכן תוכלו גם לדעת מה הניבו כל אותן פניות מכל ערוץ שיווקי: כמה פגישות נוצרו בזכות הפניות הנ”ל, כמה עסקאות יצאו לפועל ומה היה היקף המכירות מתוך כל קמפיין.

התובנות שניתן להפיק על סמך כלל המידע הנ”ל יקרות ערך מאוד. בין השאר תוכלו להשוות את התמורה להשקעה באינסטגרם לתמורה להשקעה בפייסבוק, לדעת מהן הפעולות השיווקיות שמושכות קהל רלוונטי, כלומר כזה שלא “רק” מתקשר אלא גם מגלה נכונות אמיתית להפוך ללקוחות משלמים, לזהות חסמים במשפכי המכירות השונים, ועוד ועוד.

על-מנת למנוע מצב שבו מרוב עצים לא רואים את היער ומרוב נתונים קשה לראות את התמונה המלאה, ובכדי שתוכלו להגיע לכל התובנות המשמעותיות במינימום זמן, ישנו דגש חשוב נוסף לגבי המערכות שמבצעות מדידת שיחות: הן חייבות להציע ממשק משתמש נוח במיוחד, כזה שמציג את כל המידע הרלוונטי באופן הבהיר והברור ביותר, בהתאמה מלאה לכל צורך ספציפי.

פיקס דיגיטל - המומחים להשבחת הפרסום בדיגיטל

מדידת שיחות עם הכלים שמציעה פיקס דיגיטל מתאפיינת במספר יתרונות כבדי משקל:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content