לוגו חדש סמל שקוף

CRM לעסקים קטנים וגדולים

מערכת CRM לניהול לקוחות

בין אם אתם מנהלים עסק קטן או רואים את העסק שלכם גדל ומתפתח בקצב מהיר, מערכת CRM היא אחד הכלים הכי שימושיים עבורכם. עסקים קטנים וגדולים יכולים ליצור תהליכי אופטימיזציה באמצעות המערכת בכל המחלקות העוסקות בטיפול בלקוחות – מהשיווק דרך המכירות ועד לשירות ולשימור לקוחות. איך מערכת CRM הופכת לכלי עזר חשוב כל כך? אנחנו כאן עם כל התשובות.

מערכת crm לעסקים קטנים של פיקס דיגיטל מציעה יכולות מתקדמות כמו ניהול מכירות, ניהול שירות לקוחות, שיווק, וניהול לידים ממגוון מקורות פרסום כולל מספרים וירטואלים.

הגדרת מטרות באמצעות איסוף נתונים – הדרך לצמיחה

גם עסקים קטנים וגם גדולים רוצים להתפתח, לצמוח ולהגדיל רווחים. מערכת ה-CRM היא מקור מידע עצום שמאפשר לאסוף מידע ולהגדיר מטרות בהתאם. תוכנת CRM מאפשרת לעסק דברים שלא יכל לבצע בעבר במיוחד בתחום הניהול, הפיקוח וההתייעלות.

כך למשל אם נבין דרך המערכת מהיכן מגיעים מרבית הלידים שלנו, נדע לטייב את הקמפיינים, להציע מוצרים תואמים לאוכלוסייה הפונה או לנהל סקרי דעת קהל עם לקוחות קיימים – הכל ממקום אחד.

העבודה עם המערכת עוזרת לראות את ההתפתחות הטבעית, את החיבורים ללקוחות ואת התנועה ממקורות שונים וכך להבין מהם הצעדים השיווקיים והמכירתיים הבאים של העסק.

פתרונות מותאמים אישית לשלב בו נמצא העסק

עוד נקודה חשובה היא התאמת המערכת לשלב בו נמצא העסק. המערכת מאפשרת לייצר דוחות ותהליכים אוטומטיים שמותאמים באופן ספציפי לנקודה בה נמצא העסק מבחינת צמיחה.

בעסק קטן ייתכן והפוקוס יהיה על שיווק והגדלת נפח הקהל ובאמצעות פוקוס על לידים וקמפיינים ניתן לעשות זאת. בעסק גדול יותר יש משמעות גם לדאטה יעילה, דוחות, ממשקי נתונים ודשבורדים שמשקפים את כל התמונה מלמעלה ומאפשרים לשלוט על הפעילות של עובדים רבים ומחלקות שונות.

מעקב אחר תהליכים בעסק – תוך תשומת לב לנתונים ולאיכות

מערכת CRM לניהול לקוחות היא כמו מפת דרכים להתפתחות העסק. המערכת יכולה לספק נתונים מדויקים, לצד דיווחים איכותיים, המאפשרים ללמוד על הקצב, המוצרים, השירות הניתן ללקוחות, תהליכים הדורשים שיפור וכיוונון. היכולת לבצע פעולות שמשפרות את איכות השירות, המוצרים או התהליכים השיווקיים הופכת מהירה וקלה יותר.

באמצעות המערכת, אפשר לייצר תהליכים הרבה יותר טובים מתוך קריאה נכונה של המפה וקבלת אינפורמציה מדויקת.

דיוק קהל היעד – לקראת שינוי וצמיחה

בעסק קטן בו מספר הלקוחות הוא קטן, קל לעקוב אחר קהלי היעד ולראות מי מגיע ואילו מוצרים או שירותים הוא צורך מהעסק, אבל מה קורה כשרוצים לגדול? לשנות את מערך המוצרים או לשפר את השירותים? ומה קורה כאשר העסק גדל והופך לכזה שמגיע לאוכלוסיות גדולות, איך מדייקים את הקהל? תוכנת CRM יכולה לעסור בדיוק בפרטים אלו.

מערכת CRM לניהול לקוחות עוזרת לעשות זאת באמצעות הכרות עמוקה עם הקהל הנוכחי, מעקב אחר לידים חדשים, בחינת כדאיות של קמפיינים שיווקיים בפלטפורמות שונות ושיפור תהליכי יצירת הקשר עם הלקוחות, כדי להבין מהם האתגרים שעומדים בדרך.

מתוך כל הנתונים האלו, אפשר לדייק את קהל היעד, להרחיב אותו ולהגדיל את נפח הקמפיינים בצורה חכמה יותר.

יצירת תהליכי עבודה יעילים שמתאימים לעסק גדל

בין אם מדובר בעסק קטן או עסק גדול, תהליכי עבודה יעילים הם המנוע העיקרי לצמיחה. מערכת CRM היא קודם כל מערכת שיוצרת סדר בתהליך מול הלקוח, משלב השיווק ועד שלב שירות הלקוחות ושימור הלקוחות. המערכת עוזרת להפוך תהליכים כאלו ליעילים ואוטומטיים בחלקם, בהתאם למוצר או לשירות ובכך לשפר משמעותית את היעילות בתוך העסק כולו, מה שעוזר לצמיחה ולגדילה שלו.

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content