לוגו חדש סמל שקוף

איך בוחרים מערכת לניהול לידים?

ניהול לידים פיקס דיגיטל

ניהול הלידים בעסק הוא אחד התהליכים הכי רגישים וייחודיים, שבהם לכל עסק יש ניואנסים קטנים משלו.  בכל עסק הדרישות הן שונות. יש עסקים שבהם יש דגש על פגישות אחד על אחד ויש צורך בקביעת פגישות פיזיות, יש עסקים שבהם כל תהליך המכירה יכול להתבצע באוטומציה אינטרנטית פשוטה ויש כאלו שמשלבים בין כמה תהליכי מכירה שונים. אז איך בורחים מערכת לניהול לידים שתאפשר למנהלים פיקוח על כל תהליכי המכירה?

אלו הפרמטרים שעליהם אנחנו שמים דגש בפיתוח FixDigital CRM כמערכת לצפייה בלידים ולניהול שוטף:

ממשק אינטואיטיבי ונוח:

לצד הנתונים, האופציות, האוטומציות, החיבורים וכל שאר הדברים שמערכות מציעות כיום, הדבר הראשון החשוב ביותר הוא חוויית המשתמש. ממשק אינטואיטיבי ונוח שמספק את כל הפונקציות הדרושות לניהול הלידים במקום אחד יכול לשנות את התמונה עבור עסק ולהפוך את ניהול הלידים להרבה יותר יעיל ומהיר.

מערכת לצפייה בלידים עם נתונים המוצגים בנוחות:

הפיקוח על תהליכי המכירה ועל הלידים המגיעים מהקמפיינים השונים הוא חלק חשוב בשיפור תהליכי השיווק בעסק. באמצעות מערכת דוחות המייצרת נתונים על בסיס פילוחים רלוונטיים שונים, מצב פנייה, התראות ספציפיות וסטטוס, אפשר לעקוב אחר הלידים ולצפות במצב של כל אחד מהם, כך שאפשר לזהות בקלות אתגרים וקשיים בדרך.

קבלת תמונת מצב הלידים מערוצי שיווק שונים:

אחד היתרונות הכי גדולים של FixDigital CRM על פני מערכות אחרות הוא החיבור הקל לכל הפלטפורמות וערוצי השיווק הדיגיטליים המובילים היום. מערכת המתחברת לפייסבוק, אינסטגרם, טאבולה, אאוטבריין, לאתר האינטרנט, לכל דפי הנחיתה, לוואטסאפ ולמערכות הפרסום של גוגל ומטה מאפשרת לשלוט על כל הקמפיינים ממקום אחד ולקבל נתונים תוך כדי תנועה על מצב הלידים ועל האיכות שלהם.

יכולת יצירת אוטומציות חכמות לטיפול בלידים:

ממשלוח וואטסאפים דרך תזכורות במייל ולנייד בכל פעם שמגיע ליד, ממשלוח מיילים אוטומטיים ועד לחיבור למערכות סליקה והנהלת חשבונות, כל החיבורים האלו יוצרים אוטומציות חכמו בתהליכי הטיפול בלידים בעסק ומקצרים משמעותית את זמן ההתעסקות עם כל ליד שמגיע. התהליכים האוטומטיים יכולים אף לשפר את סטטיסטיקת המכירות, כיוון שהם מאפשרים ללקוח לקבל את כל האינפורמציה בדרך לרכישה בצורה נגישה תוך כדי תנועה, לא משנה באיזו שעה או זמן הוא יוצר קשר.

FixDigital CRM – מערכת ניהול לידים שסוגרת את הפינה

מערכת FixDigital CRM מספקת את כל היתרונות שציינו כאן והרבה מעבר. היא מחברת בין תהליכי השיווק וניהול הלידים באופן שמשפר כל הזמן את הביצוע והטיפול, מספקת מערכות דוחות ודשבורדים בהתאמה אישית, מתחברת לכל הפלטפורמות השיווקיות ומאפשרת לצפות בנתוני הטיפול בלידים מכל מקום ובכל זמן.

כל המידע על מערכת לניהול לידים ו - CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת לניהול לידים ו –  CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content