לוגו חדש סמל שקוף

איך לשפר המרות ולנהל לידים עם מערכת ניהול קמפיינים

מערכת ניהול קמפיינים

בעולם תחרותי ועמוס בתוכן כמו זה שאנחנו חיים בו, אי אפשר לנהל קמפיינים בלי כלים שמייעלים, נותנים תמונה שלמה ומלאה ועוזרים לשפר כל הזמן את הקמפיין ואת סיכויי ההצלחה שלו.  מערכת ניהול קמפיינים CRM לעסקים כמו FixDigital מספקת תפריט מלא באפשרויות שהופכות ניהול קמפיינים להרבה יותר יעיל ובסופו של דבר, להרבה יותר רווחי. 

אז איך  מערכת ניהול קמפיינים יכולה לשפר המרות ולעזור בניהול לידים חכם? במאמר זה נצלול פנימה אל כל היתרונות של מערכת לידים וקמפיינים כמו שלנו. 

הסוד הוא בדאטה: איסוף נתונים בעזרת מערכת ניהול קמפיינים

כל מומחה קמפיינים יגיד לכם את הדבר הבא: אי אפשר בלי דאטה. איסוף נתונים מקמפיינים קיימים ומתמשכים במקום אחד שבו רואים את כל הנתונים מול העיניים, עדכון סטטוס הטיפול בלידים ומקורות הפנייה, דוחות רווחיות ועוד אפשרויות שכוללות סידור וארגון של נתונים חשובים, מסייעים לשיפור ההמרות. מערכת ניהול קמפיינים משפרת משמעותית תהלכים עסקיים בארגון ותתרום לניהול ובקרה יעילים יותר.

איך זה קורה? באמצעות הדאטה שנאספת בתוך מערכת לידים ו-CRM לניהול קמפיינים, אפשר לשנות את קהל היעד, לדייק את הפנייה אליו בקמפיין, לערוך שיפורים בדפי הנחיתה, לשנות את התקציב או לשים דגש על פלטפורמה שיווקית מסוימת משום שהדאטה משקפת שמשם מגיע קהל איכותי.  מערכת ניהול קמפיינים מאפשרת ביצוע אופטימיזציה ושיפור היכולות והביצועים של הקמפיינים.

 מערכת ניהול קמפיינים עם טרגוט מדויק של קהל היעד: הכל אודות הלקוח

ניהול קמפיינים אפקטיבי מסתמך על טרגוט מדויק של קהל היעד והתאמת המסרים, דפי הנחיתה והמוצרים אליו ולהפך. באמצעות  מערכת ניהול קמפיינים יעילה שתומכת בניהול קמפיינים אפשר לדייק את טרגוט הקמפיינים לפי פרמטרים רבים, מרקע דמוגרפי, כתובת מגורים, דרך יצירת הקשר העדיפה, היסטוריית רכישות אצל לקוחות חוזרים ועוד. 

ניהול קמפיינים הופך להיות מלאכה של תפירה מדויקת של כל קמפיין לפי מידותיו של הלקוח ובעצם בכך, הגדלת הרווחיות של הקמפיין. העסקים שמחברים בין איסוף הנתונים שנעשה על ידי  מערכת ניהול קמפיינים ולידים יעילה ובין ניהול קמפיינים שוטף רואים גדילה משמעותית ברווחיות ובאפקטיביות של כל קמפיין. 

אוטומציות יעילות לשיפור המשפך השיווקי וניהול הקמפיין

לפעמים כל דקה נחשבת כשמדובר בקמפיין שיווקי. הקשב והריכוז של כל לקוח שנחשף לקמפיין קצר מועד ולפעמים הפעולה המהירה של שליחת מידע, מענה בוואטסאפ, מענה לשיחת טלפון או קביעת פגישה יכולה לעשות את ההבדל. 

 מערכת ניהול קמפיינים מאפשרת לעשות אוטומציות חכמות כך שניהול קמפיינים הופך להיות הרבה יותר יעיל. אפשר לשלוח מיילים, הודעות אוטומטיות, לתעד שיחות טלפון ועוד. בנוסף, באמצעות אוטומציות המתחברות למערכות הפרסום בפלטפורמות השיווקיות, אפשר ליצור שגרה של פרסום ועדכון קמפיינים באופן הרבה יותר קל ומהיר.

אופטימיזציה מהירה של הקמפיין בריל טיים

ניהול קמפיין קם ועומד על עדכון שוטף ואופטימיזציה סופר-יעילה של כל מודעה ותהליך שיווקי. האסטרטגיה של כל קמפיין משתנה תוך כדי הכרות עם הקהל ושאיבת נתונים מהקמפיין ברמה יומיומית. 

באמצעות מערכת ניהול קמפיינים חכמה שמשלבת גם פונקציות לניהול קמפיינים אפשר ליצור שגרת עבודה מסודרת של אופטימיזציית קמפיין שמתבססת על נתונים שמשודרים באופן שוטף, תוך כדי תנועה, לתוך המערכת. בכל רגע נתון אפשר לראות את נתוני הקמפיין ולשפר את הביצועים שלו והכל ממקום אחד. 

 מערכת ניהול קמפיינים ותקציב אונליין – לאורך כל הקמפיין

בלי להיכנס לכל ממשקי הפרסום, בלי להתמודד עם חישובים של רווחיות – כשהכל מוצג מול העיניים יותר פשוט לנהל את תקציבי הפרסום ולהבטיח שההשקעה מחזירה את עצמה. חישוב ROI מוצג באופן אוטומטי.

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

מדריך CRM

מדריך CRM

מערכת CRM (Customer Relationship Management) היא מערכת ממוחשבת וחכמה המסייעת לעסקים לנהל היטב את קשרי הלקוחות ולשלוט במידע ובנתונים על לקוחות קיימים ופוטנציאליים. בשנים האחרונות

להמשך הכתבה »

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content