לוגו חדש סמל שקוף

איך לשפר המרות ולנהל לידים עם מערכת ניהול קמפיינים

מערכת ניהול קמפיינים

בעולם תחרותי ועמוס בתוכן כמו זה שאנחנו חיים בו, אי אפשר לנהל קמפיינים בלי כלים שמייעלים, נותנים תמונה שלמה ומלאה ועוזרים לשפר כל הזמן את הקמפיין ואת סיכויי ההצלחה שלו.  מערכת ניהול קמפיינים CRM לעסקים כמו FixDigital מספקת תפריט מלא באפשרויות שהופכות ניהול קמפיינים להרבה יותר יעיל ובסופו של דבר, להרבה יותר רווחי. 

אז איך  מערכת ניהול קמפיינים יכולה לשפר המרות ולעזור בניהול לידים חכם? במאמר זה נצלול פנימה אל כל היתרונות של מערכת לידים וקמפיינים כמו שלנו. 

הסוד הוא בדאטה: איסוף נתונים בעזרת מערכת ניהול קמפיינים

כל מומחה קמפיינים יגיד לכם את הדבר הבא: אי אפשר בלי דאטה. איסוף נתונים מקמפיינים קיימים ומתמשכים במקום אחד שבו רואים את כל הנתונים מול העיניים, עדכון סטטוס הטיפול בלידים ומקורות הפנייה, דוחות רווחיות ועוד אפשרויות שכוללות סידור וארגון של נתונים חשובים, מסייעים לשיפור ההמרות. מערכת ניהול קמפיינים משפרת משמעותית תהלכים עסקיים בארגון ותתרום לניהול ובקרה יעילים יותר.

איך זה קורה? באמצעות הדאטה שנאספת בתוך מערכת לידים ו-CRM לניהול קמפיינים, אפשר לשנות את קהל היעד, לדייק את הפנייה אליו בקמפיין, לערוך שיפורים בדפי הנחיתה, לשנות את התקציב או לשים דגש על פלטפורמה שיווקית מסוימת משום שהדאטה משקפת שמשם מגיע קהל איכותי.  מערכת ניהול קמפיינים מאפשרת ביצוע אופטימיזציה ושיפור היכולות והביצועים של הקמפיינים.

 מערכת ניהול קמפיינים עם טרגוט מדויק של קהל היעד: הכל אודות הלקוח

ניהול קמפיינים אפקטיבי מסתמך על טרגוט מדויק של קהל היעד והתאמת המסרים, דפי הנחיתה והמוצרים אליו ולהפך. באמצעות  מערכת ניהול קמפיינים יעילה שתומכת בניהול קמפיינים אפשר לדייק את טרגוט הקמפיינים לפי פרמטרים רבים, מרקע דמוגרפי, כתובת מגורים, דרך יצירת הקשר העדיפה, היסטוריית רכישות אצל לקוחות חוזרים ועוד. 

ניהול קמפיינים הופך להיות מלאכה של תפירה מדויקת של כל קמפיין לפי מידותיו של הלקוח ובעצם בכך, הגדלת הרווחיות של הקמפיין. העסקים שמחברים בין איסוף הנתונים שנעשה על ידי  מערכת ניהול קמפיינים ולידים יעילה ובין ניהול קמפיינים שוטף רואים גדילה משמעותית ברווחיות ובאפקטיביות של כל קמפיין. 

אוטומציות יעילות לשיפור המשפך השיווקי וניהול הקמפיין

לפעמים כל דקה נחשבת כשמדובר בקמפיין שיווקי. הקשב והריכוז של כל לקוח שנחשף לקמפיין קצר מועד ולפעמים הפעולה המהירה של שליחת מידע, מענה בוואטסאפ, מענה לשיחת טלפון או קביעת פגישה יכולה לעשות את ההבדל. 

 מערכת ניהול קמפיינים מאפשרת לעשות אוטומציות חכמות כך שניהול קמפיינים הופך להיות הרבה יותר יעיל. אפשר לשלוח מיילים, הודעות אוטומטיות, לתעד שיחות טלפון ועוד. בנוסף, באמצעות אוטומציות המתחברות למערכות הפרסום בפלטפורמות השיווקיות, אפשר ליצור שגרה של פרסום ועדכון קמפיינים באופן הרבה יותר קל ומהיר.

אופטימיזציה מהירה של הקמפיין בריל טיים

ניהול קמפיין קם ועומד על עדכון שוטף ואופטימיזציה סופר-יעילה של כל מודעה ותהליך שיווקי. האסטרטגיה של כל קמפיין משתנה תוך כדי הכרות עם הקהל ושאיבת נתונים מהקמפיין ברמה יומיומית. 

באמצעות מערכת ניהול קמפיינים חכמה שמשלבת גם פונקציות לניהול קמפיינים אפשר ליצור שגרת עבודה מסודרת של אופטימיזציית קמפיין שמתבססת על נתונים שמשודרים באופן שוטף, תוך כדי תנועה, לתוך המערכת. בכל רגע נתון אפשר לראות את נתוני הקמפיין ולשפר את הביצועים שלו והכל ממקום אחד. 

 מערכת ניהול קמפיינים ותקציב אונליין – לאורך כל הקמפיין

בלי להיכנס לכל ממשקי הפרסום, בלי להתמודד עם חישובים של רווחיות – כשהכל מוצג מול העיניים יותר פשוט לנהל את תקציבי הפרסום ולהבטיח שההשקעה מחזירה את עצמה. חישוב ROI מוצג באופן אוטומטי.

כל המידע על מערכת CRM לעסקים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

Skip to content