לוגו חדש סמל שקוף

המערכת המושלמת לניהול קמפיינים ופעילות פרסומית

ניהול מחלקה דיגיטלית

בתוך היקום המשתנה כל הזמן של שיווק וקמפיינים, מנהלי שיווק ופרסום מחפשים כל הזמן דרכים חדשות לייעל את האסטרטגיה, ליצור מעורבות ולהוביל להרחבת הלידים והפניות לעסקים שהם מלווים. זהו תהליך שהיום, בסביבה כל כך תחרותית ומלאה במסרים, הופך לחשוב ביותר עבור כל חברה, עסק וארגון – בכל קנה מידה.

מערכת CRM כמו פיקס דיגיטל, שמשלבת בין ניהול לקוחות ובין תהליכי שיווק חכמים, היא כלי העזר המושלם בדרך לניהול קמפיינים איכותיים ופעילות פרסומית מוצלחת. מהן הפונקציות החשובות בתוכה שעוזרות לעשות זאת? תכירו את כל האפשרויות שלכם.

 1. איסוף נתונים במקום אחד מרוכז

במקום להדפיס את הדוחות מפייסבוק ואינסטגרם, לבדוק את מערכת הפרסום של גוגל, לשאוב נתונים ממחלקת המכירות ולבדוק את ההכנסות מול ההוצאות במחלקת הנהלת החשבונות, יש מערכת אחת ששואבת את כל הנתונים האלו למקום אחד ומרוכז.

מערכת CRM כמו פיקס דיגיטל, שמובנית לאופטימיזציה של שיווק וקמפיינים, אוספת את הדאטה ומרכזת אותו עבור מנהלי קמפיינים, שרוצים ללמוד, לנתח, לעשות שינויים ולנהל קמפיינים איכותיים וטובים יותר. הכל נעשה בצורה אינטואיטיבית ומותאמת אישית לצרכי המנהל.

 1. אופטימיזציה של אסטרטגיה שיווקית

איך יוצרים קמפיינים מוצלחים? באמצעות אסטרטגיה מדויקת. מאיפה מתחילים? מנתונים בשטח. ומי אוסף את הנתונים האלו? ניחשתם נכון, הכל נמצא בתוך תוכנת CRM. כשמבינים לעומק מי הקהל, אילו מוצרים הוא מחפש, מאיפה הוא מגיע, באלו פלטפורמות הוא צורך תוכן שיווקי ומה הוא אומר בשיחות שיווק עם החברה, קל יותר לזקק את האסטרטגייה הפרסומית והמכירתית ולפתח מהלכי שיווק איכותיים וחכמים.

 1. אוטומציה שחוסכת זמן ומאמץ

מערכת CRM לניהול לקוחות כמו פיקס דיגיטל שולטת על הכל – מעיצוב דפי נחיתה דרך אוטומציה של הודעות, קביעת פגישות ושליחת מיילים ללקוחות. הכל קורה באופן יעיל ואינטואיטיבי ומאפשר לנהל את הקמפיינים בצורה מהירה וקולעת.

בכל יום רואים התפתחות, נעשות פעולות מדויקות ומחושבות שהן חלק מהאסטרטגיה וכל זה בצורה יעילה ונוחה, בלי להסתבך. ובנוסף, הכל מתועד במערכת כך שאפשר לדעת בכל רגע נתון מה מצב הקמפיין, באיזה מקום בתוכו נמצא כל לקוח וכמה הוא בשל להחלטת קנייה.

 1. חוויית לקוח טובה יותר

כשיש מערכת שסביבה מתנהלים כל התהליכים בחברה באופן חכם ויעיל, כולל השיווק, הלקוחות מרגישים זאת. הם מרגישים מקצועיות, דיוק והבנה של הצרכים שלהם. חוויית לקוח טובה יותר מסייעת למנהלי קמפיינים לעשות אופטימיזציה מול קהלים שכוללים לקוחות קיימים ולשמר לקוחות, לחשוף אותם למוצרים או שירותים חדשים ולעשות זאת ביעילות, מתוך מסרים מדויקים.

 1. מעקב מסודר אחרי הקמפיינים

מקום אחד שבו יש את כל הנתונים, שכל מה שצריך לעשות הוא לפתוח את המחשב או הנייד ולהסתכל על מצב הקמפיין – זה מה שהופך את הקמפיינים לאיכותיים יותר. מערכת CRM כמו פיקס דיגיטל מאפשרת ליצור מנגנון דוחות והצגת נתונים על גבי דשבורדים מותאמים אישית, שמשקפים בכל רגע נתון את נתוני הקמפיינים. כך אפשר לבחון את ה-ROI באופן מדויק, תוך כדי הקמפיין, לבצע שינויים אם יש צורך, לשפר את הביצועים או ליצור משפכים חכמים יותר – והכל ממקום אחד.

כל המידע על מערכות לניהול קמפיינים

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים וניהול קמפיינים – כתבות, מוצרים, מאמרים ומידע מקצועי בנושא.
מתעניינים במערכת CRM לעסקים לעסק, לחברה או לארגון? כל המידע לפניכם.

CRM בעברית

מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי בעברית

מה זה CRM

כל מה שצריך לדעת על מערכת CRM לעסקים ולמגזר הפרטי

מערכת ניהול לידים

מערכת CRM לעסקים ולפרטי לניהול לידים וייעול תהליכים

פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל

חברתנו חרטה על דיגלה להיות המובילה בהנגשת עולם הדיגיטל לבעלי עסקים, להעניק למשרד הדיגיטל את השליטה על התקציב הפרסומי ולנווט את הקמפיין למקום הנכון על בסיס התוצאות ברצפת המכירה, כמו פגישות ועסקאות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כתבות נוספות:

פתח כרטיס תמיכה

תנאים כלליים

תנאי התקשרות:

 • המחירים אינם כוללים מע”מ
 • תקופת ההתקשרות הינה חודש בחודשו על בסיס שימוש.
 • בסיום כל חודש ההתקשרות תחודש אוטומטית, אלא אם כן התקבלה הודעה מראש ובכתב בתקופה של 14 יום טרם סיום החודש למייל office@fixdigital.co.il
 • התשלום ישולם באמצעות כרטיס אשראי ולפי שימוש/צריכה חודש בחודשו.

מבוא:

 1.  המבוא והתנאים הכלליים להסכם זה מהווים חלק בלתי נפרד מימנו:
 2.  בהסכם זה, למונחים שלהלן תהא המשמעות הנקובה בצידם:
 3.  המזמין – הלקוח כאמור בהסכם זה “החברה”/”הספק” – FixDigitalLtd – פיקס דיגיטל  בע”מ / משתמש – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לפלטפורמה / ה”שירותים”-  השירותים שיעניק הספק למשתמש, כמפורט לסעיף 1 לעיל.

תנאים כלליים:

 1.  הפרה יסודית של ההסכם ו/או ביטול העסקה/החיוב החודשי לפני תום תקופת ההסכם יחייבו את המזמין בעלות מלאה עפ”י הסכם זה ללא קשר לסיבת או מועד הביטול.
 2.  על כל חריגה בתנאי התשלום, כפי שנקבעו בהסכם, יחויב הלקוח בריבית חריגה כפי שתקבע מעת לעת ע”י בנק ישראל.
 3.  מוסכם כי לספק תהא הזכות להעלות מחירים וכי המזמין מתחייב כי לא תהייה לו כל טענה בעניין זה. למען הסר ספק, בנסיבות אלו יוכל המזמין להפסיק את ההתקשרות אלא אם עליית המחירים נגרמה עקב חריגה מהחבילה אותה רכש המזמין.
 4.  חתימת המזמין על הסכם זה מהווה אישור סופי להזמנת השירותים הנ”ל והתחייבות בלתי חוזרת ובלתי מותנית לתשלום בהתאם לאמור בהסכם זה ותנאיו.
 5.  למרות האמור בהסכם זה, אי התשלום במועד של תשלום כלשהו, כולו או חלקו, ע”י המזמין, מהווה הפרה יסודית של הסכם זה והספק יהיה רשאי להפסיק מידית את השירותים, כולם או חלקם, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי של הספק, ולהסיר את התכנים ו- זאת מבלי לפגוע בסעדים הנוספים העומדים לרשות הספק על פי כל דין.
 6.  הצדדים מסכימים כי לספק עומדת הזכות הבלעדית להפסיק לאלתר את השירותים, כולם או חלקם, במידה והסכם זה יופר על ידי המזמין, לרבות הפרת תנאי השימוש במערכת ו/או התנאים הכלליים להסכם זה, וזאת ללא מתן הודעה מראש ולמזמין לא תהא כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין הפסקת שירותים, כולם או חלקם, ו/או נזקים כלשהם שנגרמו ו/או אשר יגרמו עקב הפסקה זו. מובהר כי אין בהפסקת השירותים כדי לגרוע מזכותו של הספק לממש את מלוא התשלום המגיע לו עפ”י הסכם זה.
 7.  המזמין מצהיר ומתחייב כי הינו האחראי הבלעדי לכלל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע המפורסמים על ידו ו/או ע”י גורמים מצדו על המוצרים של החברה. לרבות תמונות עיצובים, פונטים וכיו”ב. משום הפרת הוראת כל דין ו/או משום פגיעה בזכויות כלשהן של צדדי ג’, לרבות זכות קניין רוחני מכל מין וסוג שהוא ו/או כל חומר המהווה לשון הרע על האדם ו/או הפוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 , או כל דין אחר. המזמין הינו האחראי הבלעדי לכל החומרים ו/או התכנים ו/או המידע הנ”ל המתחייב לפצות ו/או לשפות את הספק בגין כל הוצאה ו/או נזק, לרבות הוצאות משפטיות, שיגרמו לה עקב הפרת הסכם זה /או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל הפרת סעיף זה וכל זאת מיד עם קבלת דרישה ו/או תביעה מאת צד ג’ בשל הפרה של המזמין כאמור בסעיף זה.
 8.  מייל לפתרון תקלות וקבלת מענה על בעיות support@fixdigital.co.il
 9.  כל הדרכה נוספת מעבר לשעות ההדרכה שיוקצה בתהליך ההקמה תהיה כרוכה בתשלום של 200 ₪ + מע”מ לשעה.
 10.  הצדדים להסכם זה מסכימים כי בכל סכסוך שיתגלע בין הצדדים בגין הסכם זה, על כל הנובע ממנה, תהא אך ורק לביהמ”ש השלום בפתח תקווה ו/או לביהמ”ש המחוזי בתל אביב לפי העניין סמכות מקומית ייחודית.
 11.  בחתימת המזמין על הסכם זה ותנאיו מצהיר המזמין כי קרא היטב את ההסכם על כל חלקיו ותנאיו והינו מבין ומסכים לכל הוראותיו ומוותר באופן מוחלט וללא סייג לכל טענה של אי התאמה ו/או טענה בדבר חוזה אחיד.
 12.  כתובות הצדדים כאמור בהסכם זה הינן כתובות למשלוח כל הודעה ו/או מסמך הקשורים להסכם זה. ניתן לשלוח הודעות באמצעות דואר רשום או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד שיצורף אישור משלוח לדואר רשום ואישור קבלה לדואר אלקטרוני.
Skip to content